Trwają prace nad Alan Wake 2

Xavaris

Banned
Remedy nie potwierdza tej informacji, ale w CV jednej ze specek od grafiki i animacji przewija się właśnie taki tytuł - Alan Wake 2. Pracowała nad nim rzekomo jeszcze w zeszłym miesiącu. Mowa o Althei Suarez Gata, która w serwisie LinkedIn ujawniła, że w kwietniu 2011 pracowała nad cut-scenkami do kontynuacji przygód Alana Wake'a.

Informacje o rzekomym podjęciu prac nad drugą częścią gry pojawiały się u nas już dawno. Nikt nie podawał jednak tytułu produkcji a wszystko pozostawało w sferze domysłów. Liczę na to, że drugi Alan Wake nie będzie nam kazał czekać na siebie tak długo, jak poprzednik.


Źródło : Alan Wake 2 mentioned in LinkedIn CV | VG247
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
no to nic tylko czekac, pierwsza czesc byla kozak fajna wiec dwojka nie powinna zawiesc :)
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Może mam dziwny gust ale dla mnie pierwsza część to najlepsza gra na Xboxa 360. Czekam na kontynuację :)
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
Może mam dziwny gust ale dla mnie pierwsza część to najlepsza gra na Xboxa 360. Czekam na kontynuację :)
normalny gust

AW to jedna z najlepszych gier na konsolach, na kontynuacje czekam z wywieszonym jęzorem
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
oby historia dwójki była ciekawsza, bo dlc do jedynki to było dno. choć sama gra bardzo fajna, momentami trochę monotonna ;) jest nad czym pracować na pewno :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jedynka bdb gra, czekam:)
Dwójka nie zawiedzie, napewno poprawią to i owo:)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Niech robią, świetny tytuł, a po ukończeniu pierwszej części mam chęć na kolejne epizody :)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
no coz czekamy
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jak najbardziej popieram.Jedna z lepszych gier na Xboxa 360 i w pełni zasługuje na kontynuację.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niech dają dwójkę na PC i port jedynki na PC :) Dobra gierka
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
up

Wspólczuję Ci,że grasz już tylko na pececie :(
 

piotrekOlc

Świeżak
Świeżak
@!Hextor nie zrobią portów ani jedynki ani dwójki, poniważ organizacja PC Gaming, która miała przywrócić komputerom blask właśnie straciła kilku graczy i właśnie m.in. jest to microsoft. Tak więc GoW 3 też nie ma szans na PC. A tak przy okazji AW to świetna gra i mam wysokie wymagania co do dwójki!!!
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Popieram gra świetna a kontynuacja nie może się nie udać.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No Alan Wake to jeden z najlepszych exów na Xboxa i niedobrze byłoby gdyby nie wydali kolejnej części.
 

Do góry Bottom