Tryb deweloperski Xbox One

Trixel

Xbox One
Xbox One
Świeżak
Witam,
zakupiłem używaną konsolę Xbox One. Podczas pierwszej konfiguracji moją uwagę przykuł napis widoczny na screenie:

Jak mogę to wyłączyć? Pobrałem apkę Dev Mode Activation ale wynika z niej że konsola nie byla tam rejestrowana tzn każe mi postępować krokami w celu aktywacji. Próbowałem przywrócić konsolę do ustawień fabrycznych, ale ta "dziwna" konfiguracja nadal się pojawia. Jeśli jeszcze nie podałem jakiś informacji to przepraszam i proszę o napisanie jakich.
Pozdrawiam!

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co zrobić, jeśli po rezygnacji z udziału w programie Developer Preview konsola dalej działa w trybie Deweloper?
Jeśli po rezygnacji z udziału w programie Developer Preview konsola nadal działa w trybie Deweloper, przejdź na ekran Strona główna dewelopera i naciśnij przycisk Wyłącz tryb Deweloper. Spowoduje to ponowny rozruch konsoli i uruchomienie jej w trybie Detaliczny.Aby uzyskać więcej informacji, przejdź na stronę Aktywacja trybu Deweloper konsoli Xbox One.
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/apps/developer-mode-activation-app-faq#5b88f01f097a422bb157d4c9fef9e58c

Nie jestem pewny czy to to.

Do góry Bottom