Tryb ofline

Kpt.Jeleń

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie .
Starałem się znaleźć odpowiedź , ale nie znalazłem więc zapytam :
Jestem świeżym posiadaczem Xbox 360 i interesuje mnie temat jak mogę wyłączyć wifi w konsoli ? Założyłem konto xlive , pobrałem gry na które miałem kody i na tym chciałbym zakończyć obecność mojej konsoli w sieci , gdyż zamierzam grać tylko offline . Tylko właśnie nie wiem jak wyłączyć wifi w konsoli ( routera nie chcę wyłączać bo inni domownicy chcą korzystać z neta ) . Czy będę mógł grać offline na profilu stworzonym na xlive ? . I jeszcze w sprawie gier pobranych - rozumiem że przywiązują się do konta , ale czy muszę zachować zakupione kody , czy też gry będą na koncie jak np. w Steamie i kody nie będą już potrzebne ?
Dziękuję za odpowiedź która mam nadzieję że się pojawi .
Pozdrawiam .
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie .
Starałem się znaleźć odpowiedź , ale nie znalazłem więc zapytam :
Jestem świeżym posiadaczem Xbox 360 i interesuje mnie temat jak mogę wyłączyć wifi w konsoli ? Założyłem konto xlive , pobrałem gry na które miałem kody i na tym chciałbym zakończyć obecność mojej konsoli w sieci , gdyż zamierzam grać tylko offline . Tylko właśnie nie wiem jak wyłączyć wifi w konsoli ( routera nie chcę wyłączać bo inni domownicy chcą korzystać z neta ) . Czy będę mógł grać offline na profilu stworzonym na xlive ? . I jeszcze w sprawie gier pobranych - rozumiem że przywiązują się do konta , ale czy muszę zachować zakupione kody , czy też gry będą na koncie jak np. w Steamie i kody nie będą już potrzebne ?
Dziękuję za odpowiedź która mam nadzieję że się pojawi .
Pozdrawiam .
Kody ze zdrapek mozesz wyrzucic, a co do gry offline to po prostu wyloguj sie z xbl, z kolei co do wylaczenia wifi w konsoli to raczej sie nie da ale pewnosci nie mam
 

Kpt.Jeleń

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odzew ;) No właśnie jak wylogowuję się z xlive to mnie całkiem wyrzuca z profilu ... , ale nic to , stworzyłem sobie inny , a tamtego będę używał tylko do pobierania . Panowie rozwiejcie wątpliwości nobka :) . Nie bardzo mogę zweryfikować jaką mam konsolę . Z tyłu nie ma podanego voltażu , nie ma też numerów z naklejki na pudelku do weryfikacji na stronce Xbox 360 Drives - List, na zasilaczu nie jest napisane ile pobiera mocy ... Kupiłem tydzień temu z MM . Ma zintegrowane zasilanie pod kinekta . Jak jeszcze mogę zweryfikować typ konsoli/płyty ? i czy mogę być spokojny że nie jest to wersja z szybkim RRoD ?
 

thomas2549

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli kupiłeś tydzień temu to jest to Slim lub Slim E bo phat nie ma już od dawna w sprzedaży. Także bez obaw.
 

Kpt.Jeleń

Świeżak
Świeżak
Model 1538 jest z tyłu napisane . 9.6 A . Chyba ta wersja z lipca ? Mam nadzieję że za bardzo nie pomodzili . Po notebooku z wadliwą Nvidią wolałbym coś pewnego :)

Wysłane z mojego PMP5570C przy użyciu Tapatalka
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Posiadasz Coronę, najnowszy model płyty głównej na którym prawie nie występuje RRoD, więc możesz być spokojny.
 

Kpt.Jeleń

Świeżak
Świeżak
Panowie , nie chcę tworzyć nowego tematu - czy za pomocą takich przejściówek :
ADAPTER HDMI(M)->DVI-D(M)(18+1) DVI na HDM (3769864252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA DVI-HDMI GOLD 24+5 DUAL LINK (3707694498) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
podepnę się pod monitor PC z wyjściem DVI bez rażącej straty jakości ? ( dźwięk przez AV z konsoli ) . Bo jednak staję się graczem konsolowym na razie i w związku z tym otrzymałem nakaz eksmisji z telewizora . Jeszcze prośba : w opisach jest np. DVI 24+5 , lub DVI 18+1 - co to oznacza ? , które lepsze ? , czy zapasują oba rodzaje ? .
pozdr
Kpt.J
Edit 2013-12-13 godz 08:22
Odpowiedź jest w FQ więc przepraszam za pytanie leniwca . Czy zapasuje to sobie zobaczę jakie mam złącze w monitorze .
Jakość też wiadomo że najlepsza na HDReady , a cała reszta będzie gorzej . Sorry ;]
 

Do góry Bottom