Trzecia generacja Xbox 360

Shiliat

Użytkownik
Użytkownik
Z nieoficjalnych informacji wynika, że studio Ubisoft Montreal, jak i kilka innych zespołów, w tym wybrane oddziały Electronic Arts otrzymały zestaw narzędzi programistycznych i prototyp nowej generacji konsoli Microsoft.

Maszyna dostarczona wraz z zestawem SDK według dziennikarzy oparta została o ogólnodostępne podzespoły komputerowe. Specyfikacja techniczna pozostaje nie określona. Wiadomo jedynie, że zastosowano kartę graficzną opartą o układ AMD. Właściwy prototyp konsoli oparty o docelowe rozwiązania technologiczne ma rzekomo zostać dostarczony jeszcze przed końcem 2011 roku.

Według dziennikarzy Edge następca Xbox 360 będzie miał premierę w czwartym kwartale 2012 roku. Spodziewa się również, że oficjalna zapowiedź konsoli będzie miała miejsce podczas targów CES w styczniu 2012 roku.

Źródło:
Rumor: Ubisoft in possession of next-gen Xbox dev-kits | VG247
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
jak 3 generacja xbox360? Nie rozumiem ;)
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
Chodziło mu chyba ogólnie o xboxa, ale na początku pomyślałem że znowu wypuszczą jakąś odnowiona wersje xbox 360 mega slim albo coś :)
 

Krawol

Banned
Użytkownik
3 generacja xboxa :)
 

Margolll

Użytkownik
Użytkownik
Chodziło mu chyba ogólnie o xboxa, ale na początku pomyślałem że znowu wypuszczą jakąś odnowiona wersje xbox 360 mega slim albo coś :)
Tez tak pomyslalem z tym odnowieniem wersji :)
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie nowy xbox całkiem tylko ponoć wersja x360 a nowy xbox ma być w 2014 ... Z tych newsów tylko coraz bardziej panika
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
no coment
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie nowy xbox całkiem tylko ponoć wersja x360 a nowy xbox ma być w 2014 ... Z tych newsów tylko coraz bardziej panika


@Topic, były już plotki że EA czy Crytek mają prototyp Xboxa... nic nowego, trochę mi te plotki nie pasują, WiiU zapowiedzieli na E3 2011 a wypuszczą pod koniec 2012 (?), a Microshit w niecały rok chce przejść od zapowiedzi do premiery? Z drugiej strony, umierające exy na X360 mogłyby zwiastować następcę. Pewnie PS4 od Sony wyjdzie rok później..
 

Al Capone

Użytkownik
Użytkownik
to chyba ma bys super slim czy jak chwyt na kase ...
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
skonczcie te gadki juz bo zabardzo nic na ten temat nie wiecie i tylko wymyslacie..

P.S. Dzis juz czytam taki 3 temat i nic sie konkretnego nie dowiedzialem..
 

password

Banned
Użytkownik
ostatni temat o generacja, next genach jaki czytam, jeśli MS coś potwierdzi to uwierze, a takie prasowe paplanie to dla ciekawych

ps. "media kłamią już powiedział ktoś dawno"
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
ostatni temat o generacja, next genach jaki czytam, jeśli MS coś potwierdzi to uwierze, a takie prasowe paplanie to dla ciekawych

ps. "media kłamią już powiedział ktoś dawno"
Dokładnie zgadzam sie z kolegą powyżej słuchajcie a daleko zajdziecie
 

FoX94

Użytkownik
Użytkownik
NA gamezilla czytałem podobny temat ale mówiono w nim o ''ulepszeniu'' obecnego Xbox'a 360 co do tego w temacie pozostają tylko plotki
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
W takim układzie M$ musiałbym każdemu xbox'a wymienić bo skoro to ulepszona wersja x'a to gry już na normalnym xie by nie działały. Jeżeli to ulepszenie to nie moga ruszyć podzespołów aby wzmocnić osiągi, a jedynie takie rzeczy jak rozmiar, awaryjność itp.

Może wypuszczą jakieś gówno z wbudowanym kinectem ale nic poza tym raczej nie ma racji bytu do nowej generacji, a jeżeli ma ona być już teraz gotowa to ja dziękuję. Wolę żeby wypuścili je za 2 lata gdy graficzne fajerwerki będą lepsze i sprzęt jaki mogą wrzucić do konsoli potężniejszy.
 

elektroxpc

Użytkownik
Użytkownik
Będzie, jak zrobią. Ale pewnie już coś szykują aby w 2012/2013 roku wpaść z czymś nowym. Albo pierwszy ruch zrobi SONY, to MS wypuści coś nowego w krótkim czasie.
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo możliwe, że Microsoft zrobi coś w stylu nowej wersji Xboxa Slim. M$ dodadzą prawie nic zmienią nazwę i będą robić tak by cena Xboxa nie była za niska.
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie rozumiem tej paniki wokół nowej generacji konsol. osobiście mogę grać na obecnej konsoli dłuuuugo, dłuuugo i będzie mi to sprawiało ogromną przyjemność.
 

Adamo169

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie mogli by poprawić układ graficzny żeby bardziej wyglądało jak na porządnych kompach nie pozostaje nam nic innego jak czekać
 

piotrpo

Świeżak
Świeżak
Jak na razie jedynie Nintendo ma powód do wypuszczania nowej konsoli - właśnie zaczęli tracić na jej sprzedaży. MS i S dopiero zaczęli zarabiać więc po kiego $%^&*( mieli by wypuszczać nowy model, do którego będą musieli dokładać przez kilkadziesiąt miesięcy.
Na moje, to jeśli cały ten postęp ograniczy się do wmontowania lepszej grafiki, to mogą sobie odpuścić.
 
Mi się też nie spieszy z next-genami.Nie zaliczyłem jeszcze tylu wspaniałych tytułów .
 

Do góry Bottom