Tuning obudowy jak?

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Mi się w moro podoba i rozważam, czy nie pomalować sobie w ten właśnie sposób :D
Ale nie do końca wiem, czy warto się do tego zabierać, niby malowałem wiele rzeczy już, ale nie o to chodzi - obawiam się, że efekt końcowy nie będzie dla mnie zadowalający a potem cofnąć już się nie da...
 

Sony42

Użytkownik
Użytkownik
To sobie zrób projekt w PhotoShopie albo w innym programie.
Pokolorować to możesz nawet w paint'cie :D
 

kruszkin

Świeżak
Świeżak
To jak bedziesz malowac... zrob sobie inaczej niz ja... bo ja rozebralem konsole i malowalem kazda czesc z osobna... a jak chcesz miec fajnie komponujaca sie...to zaklej caly srodek... poskladaj spowrotem... zaklej wszystko co trzeba na zewnatrz i pomaluj w calosci :).
 

xxx2804

Świeżak
Świeżak


a to moje wypociny jeszcze nie skączona ale myślę się niedługo przybrać do niej
 

skatedo

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo ciekawie to wygląda, chodź nie widać za bardzo czy te linie poziome i pionowe są równe, ale wygląda to bardzo estetycznie. Świetną masz tą multiszlifierkę, idealna do wycinania otworów w obudowie. Wstawiłeś tam plekse? Czy co to jest :)?


A i jak z tym napędem? Fajnie wyszło wycinanie tej górnej obudowy - bo na zdjęciach nic nie widać?
 

xxx2804

Świeżak
Świeżak
Bardzo ciekawie to wygląda, chodź nie widać za bardzo czy te linie poziome i pionowe są równe, ale wygląda to bardzo estetycznie. Świetną masz tą multiszlifierkę, idealna do wycinania otworów w obudowie. Wstawiłeś tam plekse? Czy co to jest :)?


A i jak z tym napędem? Fajnie wyszło wycinanie tej górnej obudowy - bo na zdjęciach nic nie widać?
tak to jest pleksja tyle ze zmatowana papierem 2500tys wodnym plan mialem inny zeby zostawic przezroczysta pleksje zeby naped bylo widac ale byla porysowana brzydko i narazie ja przematowalem i przybieram sie do spolerowania no i lakierek jakis :) wmiare postepu mojej pracy nad konsolo bede wrzucał fotki
 

Do góry Bottom