Tuning obudowy jak?

MaxDamage18

Świeżak
Świeżak
Pierwsze co to Witam wszystkich to moj pierwszy post na tym fajnym forum.

Co do tematu chciałbym sobie ztuningować mojego X360 kupując:
-Wiatraki swiecące na zielono
-coolera tez zielonego
-bezbarwny tunel powietrzny
-diody
- i obudowe DVD

Dobra wszystko zamontować pikuś to sobie tam bedzie świecić lecz ja tego oczopląsu nie zobacze. Więc chciałbym wyciąć jakś dziure w obudowie X360 i zastąpić ją pleksą lecz nie wiem jak sie do tego zabrać. Jakimi nażędziami i co pokoleji. Może ktoś z was robił juz takie coś i ma wiedzę w tym temacie to prosił bym o pomoc, tutka cokolwiek.
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning obudowy jak?

Ja wyciąłem w mojej obudowie znaczek wyrzynarką z nożem do metalu trochę wolno szło bo nóż się grzał i topił plastik ale powoli poszlo potem wykończyłem papierem ściernym i wyszło fajnie.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning obudowy jak?

gangster6669 napisał:
Ja wyciąłem w mojej obudowie znaczek wyrzynarką z nożem do metalu trochę wolno szło bo nóż się grzał i topił plastik ale powoli poszlo potem wykończyłem papierem ściernym i wyszło fajnie.
jak mozesz to pokaz fotke ;)
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning obudowy jak?

http://allegro.pl/item361318048_x360_tuning_x_ray_sklep_gwar.html

Może coś takiego ?
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning obudowy jak?

spoko fota już leci tylko ze to nie skończone jeszcze, na fotach jest biala obudowa a w tym momencie jest juz czarna i czeka na plexi i czerwone diody z dołu jak skończę to dam foty gotowego produktu.

jak fot nie widac to linki:

http://www.vpx.pl/grafika,237111.html

http://www.vpx.pl/grafika,237126.html

http://www.vpx.pl/grafika,237127.html
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tuning obudowy jak?

lol fajnie ci to wszyło :D :D
 

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
no fajne mosz to :D
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
co do dobrze wykonanego ,,tuningu'' czy tez modu to polecam Scenyx Entertainment Community -> Xbox360 Case / Hardware Modding
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
gangster6669 - Skończyłeś może już swoje dzieło :p . Chętnie bym zobaczył gotową prace
 

doni29

Użytkownik
Użytkownik
no powiem że dobry motyw też bym chcial zobaczyc wersje full ;)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
jak zesz 'wyrownal' literki z napisu?
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeśli tuning, to tylko po gwarancji, wyobraźcie sobie jakie miny mieliby serwisowcy z Microsoftu jakby zobaczyli obudowę z naklejkami pokemonów lub innymi cudakami jakimi tam macie ;]
 

senor

Banned
Użytkownik
naklejki nie wyplywaja na waznosc gwarancji...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No nie :D Ale wiesz... wyobraź sobie takie coś.
Kurier idzie po twoją konsole do serwisu i tam serwisanci ją pakują i śmieją się z tych twoich pokemonów, kurier to widzi, przychodzi do Ciebie, wyśmiewa Cie, daje Ci paczkę i idzie sobie.

A ty myślisz "Czemu się ze mnie śmiał?".

Myślisz , że M$ odwaliłby jakieś gówno , tylko po to , żeby płyta główna miała gdzie "siedzieć" ?

Nad tą obudową siedzieli dnie i noce projektanci, a wy to psujecie. Rozumiem, pomalować na swój ulubiony kolor, rozumiem, wywiercić dziurkę na dodatkowy wiatrak i to jakoś zakryć - ok, poprawiacie chłodzenie, ale na miłość boską, bez przesady.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Mam jedna obudowe w domu powiedzmy na straty od Arcade/Core i co myslicie o tuningu na kolor czarny??
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zmiana koloru jak najbardziej ;) Ale nie na czarny, zbyt pospolity (już). Niebieski, żółty, zielony, takie żywe kolory, w końcu XBOX to szczęście :D
 

kruszkin

Świeżak
Świeżak
Przód X'a
Bok X'a
Tył X'a


Lekki kolorek do X'a
 

Sony42

Użytkownik
Użytkownik
I co gangster skończyłeś swoją pracę?
Ja także jestem ciekaw od kiedy zobaczyłem tamto zdjęcie :D
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanko jakiej użyć farby do plastiku żeby to wglądało bardzo ładnie i do tego żeby było funkcjonalne - chodzi mi też o pomalowanie padów w 2 różnych kolorach (docelowo niebieski, żółty ) - bo mam trochę urlopu i chciałbym sobie pomalować konsolkę :cool:
 

Sony42

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanko jakiej użyć farby do plastiku żeby to wglądało bardzo ładnie i do tego żeby było funkcjonalne
Ale chodzi ci o kolor czy o jakąś nazwę?
Jak o kolor to sobei pomaluj X'a na czerwono :D
Albo na czarno :p
Zresztą to twój wybór.
 

Do góry Bottom