Turning Point: Fall of Liberty - opinie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Turning Point: Fall of Liberty gra pokroju call of duty 3 chyba taka sama grafika spodziewałem się lepszej ale może być. Zwykła prosta strzelanka z z dodatkami typu uzbroić bombę złapać Niemca i zabić bądź użyć go jako tarczy.

Jednym z atutem tej gry jest pomysł...Niemcy wygrywają w Europie i atakują nic nie wiedzącą Amerykę jest rok 1931 jesteśmy jakimś budowlańcem na wieżowcu i tam zaczyna się nasza przygoda. I to jest bardzo fajne wreszcze II wojna światowa przeniesiona do USA chodzimy po Nowym Yorku, metro, Empire state Bulding za to duży plus:)

a dokładnie chodiz o :
"W 1931 roku Winston Churchill został w Nowym Jorku potrącony przez taksówkę. Przyszły premier Wielkiej Brytanii przeżył wypadek, a potem przeszedł do historii jako jeden z przywódców światowych, który przyczynił się do kapitulacji nazistowskich Niemiec. Co by się jednak stało, gdyby polityk zginął pod kołami samochodu w Stanach Zjednoczonych? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć gra Turning Point: Fall of Liberty."
Gram już kilka godzin i niestety ale gra ma bardzo dożo niedociągnięć IA na bardzo niskim poziomie (gram na hard) czasami żołnierze wogule nie zainteresują się nami pomimo że do nich strzelamy :-((


Gra dostałą oceniona przez gry online:
4,5od graczy 6,5
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Turning Point: Fall of Liberty - opinie

W gre niegrałem ale czytałem że jest niezła.
 

FoXeR

Świeżak
Świeżak
Odp: Turning Point: Fall of Liberty - opinie

Słaba, krótka, niaładna, multi do bani 2 tryby gry i 4 mapy :/ ogólni9e to chyba tylko dzwiek jest dobry
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom