TURTLE BEACH Ear Force Charlie czy X12

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Witam panowie,

chciałbym zasięgnąć Waszej opinii o w/w słuchawkach, słuchawki mają mi służyć do gry w fpsy, głównie MW3 i BO2. Ewentualnie możecie podać jakich Wy używacie słuchawek i jak się one sprawują.

Opisy:
-X12 za tymi przemawia cena
Xbox 360 Gaming Headset | Ear Force X12 | Turtle Beach

-Ear Force Charlie za tymi przemawiają 4 niezależne glośniki
Limited Edition Multi-Speaker 5.1 Surround Sound Gaming Headset | MW3 Ear Force Charlie | Turtle Beach
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TURTLE BEACH Ear Force Charlie czy X12

Upp

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TURTLE BEACH Ear Force Charlie czy X12

Upp.

Nikt nie ma słuchawek do gier i nie może się podzielić opinią ?

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam podpinam się pod temat też mam zamiar kupić te słuchawki pozycja druga i chętnie bym się dowiedział od osób znających się w temacie:smug:
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Chyba lepiej wziąć słuchawki 5.1 niż stereo...
Ja tam na waszym miejscu wolałbym kupić Tritton AX Pro 5.1
Ale jeśli koniecznie muszą być to słuchawki z tych, które podaliście to bierzcie te 2. 5.1 to 5.1 Wszystko będziecie słyszeć 2 razy lepiej.
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TURTLE BEACH Ear Force Charlie czy X12

Czyli lepiej pójść w słuchawki 5.1 niż stereo. A znacie jakieś jakieś tańsze w system 5.1 ?

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
tanszych nie ma 5.1. ja tez stałem przed wyborem słuchawek i 500zł nie usmiechalo mi sie wydawać wiec kupiłem tritton detonator za 260zł :)
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TURTLE BEACH Ear Force Charlie czy X12

@UP Na allegro czy w jakimś sklepie taniej znalazłeś ?

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
@UP Na allegro czy w jakimś sklepie taniej znalazłeś ?

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
Słuchawki MAD CATZ-TRITTON DETONATOR XBOX360/PC (2745756813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ps.
piotrek tylko zauwaz ze tamte słuchawki maja 6 miesiecy gwarancji wiec jest jakis wałek w nich. ja kupiłem trittony i mam 24 miesiace.
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
ps.
piotrek tylko zauwaz ze tamte słuchawki maja 6 miesiecy gwarancji wiec jest jakis wałek w nich. ja kupiłem trittony i mam 24 miesiace.
wiem że 6 miesięcy mi ma niby napisać pisemną 12 miesięczną ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie, koleś jest jedyną osobom która sprzedaje te słuchawki na alledrogo sprowadza je z Anglii ma sklep w Krakowie po liczbie komentarz i rozmowie telefonicznej wydał się wiarygodny a tak na prawdę życie zweryfikuje
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TURTLE BEACH Ear Force Charlie czy X12

Ja miałem brać od niego trittony ale jakieś powystawowe mial. Jak Ci przyjdą to daj znać jak się sprawują i ile bateria trzyma
:)

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :)
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja miałem brać od niego trittony ale jakieś powystawowe mial. Jak Ci przyjdą to daj znać jak się sprawują i ile bateria trzyma
nie ma problemu podzielę się wiedzą jak przetestuję
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Podbije temat, zastanawiam się nad tymi słuchawkami http://www.redcoon.pl/B311295-Turtle-Beach-Ear-Force-XP-500-COD-Edition_Zestawy-słuchawkowe?refId=nokaut - moim zdaniem chyba najlepsza opcja jeśli chodzi o cene/jakośćm jak uważacie ? Myślałem też nad modelem Ear Force x42 ale nie do kupienia w PL :(
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podbije temat, zastanawiam się nad tymi słuchawkami http://www.redcoon.pl/B311295-Turtle...e?refId=nokaut - moim zdaniem chyba najlepsza opcja jeśli chodzi o cene/jakośćm jak uważacie ? Myślałem też nad modelem Ear Force x42 ale nie do kupienia w PL :(
Słuchawki które zapodałeś to pierwsza klasa mercedes jak masz kasę bierz bez wahania a nie pożałujesz na alledrogo znalazłem za 499 zł :p
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Słuchawki które zapodałeś to pierwsza klasa mercedes jak masz kasę bierz bez wahania a nie pożałujesz na alledrogo znalazłem za 499 zł :p
Te z allegro widziałem, jednak gość wystawia same zestawy "po pokazowe" z krótką gwarancją. Wolę jednak kupić naprawdę nowy zestaw i mieć pełną gwarancję.
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Te z allegro widziałem, jednak gość wystawia same zestawy "po pokazowe" z krótką gwarancją. Wolę jednak kupić naprawdę nowy zestaw i mieć pełną gwarancję.
Kolego ja kupiłem u tego Pana słuchawki i są funfel nówka nie śmigana i jestem bardzo zadowolony jak potestuję dam znać co i jak z wrażeń słuchowych na razie bajka:wink:
 

lockerek

Banned
Moim zdaniem nie ma sensu kupywac sluchawek takich z 5.1 czy 7.1 do konsoli bo i tak bedziecie miec dzwiek stereo no chyba ze chcecie do kompa to tak
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem nie ma sensu kupywac sluchawek takich z 5.1 czy 7.1 do konsoli bo i tak bedziecie miec dzwiek stereo no chyba ze chcecie do kompa to tak
Yyyy a podpięcie przez optical'a ? Przecież tak uzyskasz 5.1
 

Do góry Bottom