[TUTORIAL] Flash LiteON /iXtreme 1.91/JungleFlasher (Najlepszy artykuł - edycja 2)

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najprosciej wylutuj przelacznik i sprawdz miernikiem bo cos mi sie zdaje ze on ci sie uszkodzil skoro ck3i dziala ci normalnie a nie dziala switch power on/off

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2
 

Rafcio77

Świeżak
Świeżak
Witajcie Koledzy

Mam XBOX 360 Elite (duży) z dash'em 2.0.16547.0 i pytanie: czy z takim dash'em muszę zrobić wszystko dokładnie tak jak jest opisane w tutku czy może coś pominąć albo zrobić inaczej ?

Pozdrawiam :D
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko tak jak w tutku. Pamiętaj, że teraz Twój napęd to LiteON 02510C, wybierz więc odpowiedni CFW.
 

Rafcio77

Świeżak
Świeżak
Czyli nie musze wgrywać originalnego fw ? Rozumiem że po załadowaniu swojego klucza ładuję od razu LT+ 1.91 i postępuję dalej jak w tutku ?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli nie musze wgrywać originalnego fw ? Rozumiem że po załadowaniu swojego klucza ładuję od razu LT+ 1.91 i postępuję dalej jak w tutku ?
nie nie musisz wgrywać oryginalnego FW jezeli masz swój klucz to tak jak napisałeś po załadowaniu pliku dummy.bin w jf następnie dajesz plik z lt+ 3.0 dla twojego napędu będzie to liteon 02510C lt+3.0 i dalej jedziesz tak jak w tutorialu

ps. lt 1.91 juz nikt nie wgrywa wgraj sobie lt 3.0
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
co do odwrotnego podłączenia molex to az tak lekko nie da sie wtyczki wsadzić odwrotnie bo musiałeś tak to wsadzić ze aż musiało by się gniazdo w ck3i wykrzywić
Uwierz mi ...da sie i nie jest to trudne i wtyczka sie nie wygina :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

leszek202

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzałem i jednak mozna łatwo podłaczyc wtyczke molex do CK3i odwrotnie i mozliwiwe ze tak było i dlatego nie działa Mi ten przełacznik power switch co?? :((
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
pewno tak:(
 

leszek202

Użytkownik
Użytkownik
To tak dobrze ze w ogole pozostałe funkce działają i sie cały układ nie spalił :)
 

Madin

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem z samym podłączeniem napędu do komputera. System nie widzi napędu. Czym to jest spowodowane i co na to zaradzić?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Portio wgrałeś?
 

mandigo

Świeżak
Świeżak
stary sorry ale nie wiem o co chodzi, jestem początkującym w tych sprawach i muszę się dopiero nauczyć :)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Skoro jesteś początkujący, radzę Tobie dobrze zaznajomić się z tematem. Przeczytaj ten poradnik kilkanaście razy.
Do tego, polecam lekturę poradnika z JF, tam jest wszystko obszerniej rozpisane. Jest również napisane jak zainstalować portio. ; )
Gdzie go znaleźć? W paczce z JF jest folder Documentation, tam się znajduje plik pdf, w którym znajdziesz wszystkie informacje.

Temat flashowania napędu nie wydaje się być trudny, jednak bez odpowiedniej wiedzy, łatwo uwalić napęd, a wtedy koszta naprawy znacznie wzrosną.


edit:// Najnowszy JF: http://www.mediafire.com/download/8dd6oupn35r86de/JungleFlasher.0.1.96.Beta(323).rar
 

Madin

Świeżak
Świeżak
Czy jest możliwe przerobienie konsoli na laptopie,z windows 7 64 przy użyciu przejściówki sata-usb? Na stacjonarnym mam tylko jedno wejście sata..
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, nie ma takiej możliwości.
Na stacjonarnym przecież możesz to ogarnąć.

DOSFlash, poczytaj o tym.
 

Madin

Świeżak
Świeżak
W jaki sposób na stacjonarnym mogę, jak jedyne złącze sata jest podpięte pod dysk? innych wejść tam nie ma, jest tylko jakieś niestandardowe na stację dysków i tyle. Można coś z tego wyczarować? nie wiem, odpalić windows z usb czy coś... ale tu to raczej kiepsko.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdzałem i jednak mozna łatwo podłaczyc wtyczke molex do CK3i odwrotnie i mozliwiwe ze tak było i dlatego nie działa Mi ten przełacznik power switch co?? :((
Na gwarancje do sklepu gdzie kupiles, jak masz. Ewentualnie do dobrego elektronika.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
W jaki sposób na stacjonarnym mogę, jak jedyne złącze sata jest podpięte pod dysk? innych wejść tam nie ma, jest tylko jakieś niestandardowe na stację dysków i tyle. Można coś z tego wyczarować? nie wiem, odpalić windows z usb czy coś... ale tu to raczej kiepsko.
Poczytaj dobrze o dosflash, dosflash uruchamiasz z pena a pod wolne wejście sata podpinasz napęd:)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
2 min tego szukałem. Trzymaj: http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-dosflash-1-7-a-111671/
Jak linki będą martwe, resztę znajdziesz na goooooooglach.
 

sztagi

Użytkownik
Użytkownik
panowie jakie firmvare wgrac do Liteon DG-16D2S 74850c mam JF 0.1.96

mile widziany link do pobrania


z gory dziekuje
 

Do góry Bottom