[tutorial] flash slim lite-on 9504/0272

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tego się nie da corona, napęd 16d5s lub hitachi.
 

kubsztix

Użytkownik
Użytkownik
Siema, mam xboxa z data produkcji, 2010-07-17 i nie wiem jaki naped tam jest, w necie znalazlem ze naped to liteon 9504 i nie za bardzo wiem jak go sflashowac, czy normalnie jak wczesnjiejsze?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Siema, mam xboxa z data produkcji, 2010-07-17 i nie wiem jaki naped tam jest, w necie znalazlem ze naped to liteon 9504 i nie za bardzo wiem jak go sflashowac, czy normalnie jak wczesnjiejsze?
Ciecie lub odwiert

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

kubsztix

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki
 

czarnyBP

Świeżak
Świeżak
posiadam konsole z 2011-04-15, na stronie 360drives.com nie ma tej konsloi, ale zakladam ze naped w niej to 0401, i moje pytanie czy sie ja da przerobic sposobem ze strony pierwszej czy zostaje odwiert/frez czy cos innego
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
drill
 

czarnyBP

Świeżak
Świeżak
aha, to dzieki to chyba odam ja komus kto to robil juz
 

balek

Banned
a jak będzie wyglądała aktualizacja LT w przyszłości, jak teraz wrzucając ostatnie dokonano drillowania ?
poradzę sobie z tym w domu czy lepiej dać komuś kto się lepiej będzie na tym znał ?
 

weplausss

Banned
Użytkownik
a jak będzie wyglądała aktualizacja LT w przyszłości, jak teraz wrzucając ostatnie dokonano drillowania ?
poradzę sobie z tym w domu czy lepiej dać komuś kto się lepiej będzie na tym znał ?
Komputer z kontrolerem sata i tutorial tylko najpierw wyciagnij keya bo jak go stracisz to **** blada
z nandu bedzie trzeba
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
a jak będzie wyglądała aktualizacja LT w przyszłości, jak teraz wrzucając ostatnie dokonano drillowania ?
poradzę sobie z tym w domu czy lepiej dać komuś kto się lepiej będzie na tym znał ?
Dasz rade nie ma nic trudnego z update FW a jeźeli miałbyś jakiś problem to od tego jest forum:) generalnie wszystko się robi tak samo poza wierceniem, w twoim przypadku przykładasz wacik nasączony spirytusem - o ile masz winbonda, nie śledziłem twoich wcześniejszych wypowiedzi - pozdrawiam
 

Do góry Bottom