[Tutorial] Jak sprawdzić czy nasz Xbox 360 jest oflagowany ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kiwis_89

Użytkownik
Użytkownik
ja powiem tak:
ixtreme 1.5, Failed AP25 challenge.. a przez neta gram aż miło.. Jedynie w gry z ap25 nie gram (ehh ten Black Ops.. ;( ) mam tylko pytanie, jak sprawdzić (bez dzwonienia do MS) czy jest flaga, ktoś mogłby opisać dokładnie ten sposób przez gwarancję?

LeonSkennedy

Użytkownik
Użytkownik
Ściema ten program i tyle , takie jest moje zdanie , tego NIE DA SIĘ sprawdzić nie dzwoniąc na info i tyle . Pozdro :d

Edit . Hah , na windows 7 wyskoczyło mi że mam flage , po czym uruchomiłem jako admin ten program to wyskoczyło że nie mam , także ten program to na prawdę lipa

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak nie umiesz uzywac oraz co dokladnie on sprawdza. To faktycznie lipa

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

xAmpeGx

Banned
Jak nie umiesz uzywac oraz co dokladnie on sprawdza. To faktycznie lipa

niestety kolega wyżej ma rację, ten program to ściema, sprawdzałem konsole 6miesiecy temu i było ap25 failed... coś tam ale olałem to i grałem dalej dziś po przeczytaniu tego tematu wszedłem w program i sprawdziłem wyszło że czysta a jak przelogowałem się na drugiego użytkownika dla testu wyszło że ban więc to ściema i program jest po to żeby twórcy zarobili za pobieranie ;)

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Program można między bajki włożyć niby mam failed od kilku mc i dalej na xbl gram i śmiga co ciekawsze miałem kilka tytułów przed premiera i też powinien być ban ale jak narazie odpukać nic zupełnie nic się złego nie dzieje

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ten program to nie ściema i nie ma nic wspólnego z graniem na xbox live i wartość X nie zależy od zalogowanego profilu

LeonSkennedy

Użytkownik
Użytkownik
nie sciema ? to jest taki sam pic jak filmiki na yt na darmowego golda czy cos :d

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Program można między bajki włożyć niby mam failed od kilku mc i dalej na xbl gram i śmiga co ciekawsze miałem kilka tytułów przed premiera i też powinien być ban ale jak narazie odpukać nic zupełnie nic się złego nie dzieje
Ale znawca, wiesz o tym ze kazdy moze grac tak jak ty?

Zobaczysz co bedzie jak fala poleci, wtedy zobaczysz co en program potrafi.

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Odnowię trochę temat i dodam coś od siebie. W zimę miałem Elite i włożyłem Fable III po nowym dashu. Oczywiście przez Xval cały czas pokazywało AP 25 Challenge Failed. Grałem przez Live ponad 3,5 miesiąca i nic. Sprawdziłem po tym czasie Xval i dalej, że niby oflagowana. Więc zadzwoniłem do MS na próbę, że coś mi się dzieje z konsolą. Podałem nr. seryjny itp i co... gwarancję przyjęli normalnie bez niczego.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pewnie ze tak bo konsola nie ma bana, flagi fto tylko informacja dla was

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

madzixon

Użytkownik
Użytkownik
Konsola która jest oflagowana tworzy uszkodzony profil gracza dla konsoli nie oflagowanej.

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Działa jeszcze sposób z xval czy tylko pic na wodę ?

EDIT
Chyba działa bo mam failed :/ Szkoda, że flagi nie można zdjąć, gry AP 2.5 oflagowały mi konsolę (przez komunikat płyta nie jest obsługiwana na LT 2.0) :/

Czyli teraz te osiągnięcia, które wbijam nigdy nie będę mógł zaaktualizować na innej konsoli? Co z savami z oflagowanej konsoli? Będą do odczytu na innej czy też lipa ?

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
profil będzie sie uszkadzał przy każdym użyciu przez te konsole. Będziesz mógł zakutalizować osiągnięcia jak naprawisz profil przez Con flag remover czy jakoś tak. To samo dotyczy save'ów.

Co do samej flagi to teoretycznie dzięki RGH można ją zdjąć z każdej konsoli. W sumie to lookne wieczorkiem gdzie to siedzi ;)

warez007

Użytkownik
Użytkownik
Failed AP25 Challenge ma już o ponad roku a bana brak przypuszczam że to nie jest ważna flaga dla ms

xb0x

Użytkownik
Użytkownik
Failed AP25 Challenge może wystąpić np. na skutek nieczytelnej oryginalnej płyty (zarysowania itp.) na niemodyfikowanej konsoli. Myślę, że żeby dostać bana trzeba ileś razy z czymś wtopić. Pewnie jest jakaś lista Challenge->Response w której każdy test ma określoną "wagę". Potem wyciągana jest średnia, i jak wartość jest powyżej jakiegoś limitu to ban. M$ musi jakoś oddzielać fałszywe alarmy od prawdziwych kombinatorów. Na niemodyfikowanej konsoli na skutek błędów odczytu płyty niektóre challenge mogą się nie udać, a oni muszą mieć przecież pewność zanim kogoś zbanują... Flaga może być po to, żeby danemu profilowi/konsoli system monitorowania "przyglądał się" częściej/mocniej... I jak wykryje nieudane ileś tam testów wówczas ban.

Lesiex

Świeżak
Świeżak
Witam,

Posiadam dwie konsole jedną przerobioną LT+ 2.0 a drugą nie przerobioną.
Do obu konsoli używam jednego dysku z jednym profilem LIve gold. GS nabite na przerobionej aktualizują się na nieprzerobionej.
Czy jak podepnę przerobioną konsole do neta to uszkodzi mi się profil na dysku? Mam dużo gier arcade kupionych na koncie na konsoli nie przerobionej i nie chciał bym ich stracić.
Nie mam pojęcia czy ta przerobiona konsola ma bana.

Flesh

Użytkownik
Użytkownik
ja jak dzisiaj sprawdziłem czy mam flagę to zaskoczenie: Failed AP25 Challenge
a konsola kupiona ze sklepu nie było grane na Live

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Ten program dzial na 100% ?

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
moim zdaniem to ten program to fake, losowo pisze czy fail czy clean, bo to jest niemożliwe żeby Flesh kupił konsole w sklepie i nie podpinał do liva a program pokazał flage....

csjay

Użytkownik
Użytkownik
Witam wg mnie program coś pokazuje :) sprawdzałem kilka dni temu i miałem czystą konsole dziś przez przypadek wsadziłem grę z AP25(zrobioną na starego LT, obecnie mam LT2.0 ) i wyskoczyło mi "Failed AP25 Challenge". Konsola nie była nigdy podpięta od neta ale na dniach będzie. :)

Pozdrawiam

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom