[Tutorial] Jak sprawdzić czy nasz Xbox 360 jest oflagowany ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Co to znaczy,ze mamy oflgowowaną konsole ?
Oznacza,to że nasza konsola jest w kolejce po bana.
Co nam bedzie potrzebne ?
Program : XVall v2.0
Link :
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=FCKL0QGJ
1.Wypakowujemy archiwum 7zip'em.
2.Uruchamiany program
3.Skad mamy wiedziec co gdzie wpisac ?
Uruchamiamy Xboxa,dajemy na ostatnia zakladke "Ustawiania Systemowe" > Ustawienia Konsoli > Dane Systemowe
I na screenie zaznaczylem co gdzie wklejamy.

4.Gdy juz wszystko wpisalismy,kilkamy Decrypt
5.Gdy wyskoczy "Sec data is clean" nie jestesmy oflagowania,a jak wyskoczy "Failed AP25 Challenge" oznacza,to ze kosnola jest oflagowana i stoi w kolejce do bana.

Mam nadzieje,że mój poradnik się wam przyda :)
Poradnik mojego autorstwa,zakaz kopiowania bez zgody!
Pozdrawiam,Marf :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
hmm ciekawe czy działa sprawdzał ktoś ?? ale widzę że koledze bardzo zależy na rozgłosie bo wrzuca gdzie się da.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dziwne... Podobno nowy dash + COD:BO oflagowuje a ja jestem czysty ;)
 

marusiek91

Użytkownik
Użytkownik
i co dziala komus?
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Altres - wrzucilem do dobrego dzialu bo to sprawy oprogramowania :)
Mi pokazalo,ze mam oflagowana bo na nowym dashu probowalem uruchomic fable3
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
SPrawdzalem przed chwilą i wszystko jest OK - CLEAN :D
 

mtplayer

Użytkownik
Użytkownik
Są gdzieś potwierdzone informacje że ten program nie wysyła do MS danych naszej konsoli do oflagowania? No bo niby na jakiej podstawie on to sprawdza, musi łączyć się z jakąś bazą której raczej MS nie udostępnia do ogólnego użytku. Jeśli nie łączy się z żadną bazą danych, to tylko może z kodu który podajecie wywnioskować czy już macie bana, równie dobrze można spytać o oflagowanie taką kulę Magiczna kula nr 8 - prezenty z Toys4Boys.pl
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
mój ostatni xbox też miał clean na xval - ale telefon do serwisu był jednoznaczny - gwarancja anulowana
ten progs pokazuje jak już jest ban na offline - i zapewne uszkodzony profil - a na livie to inna bajka
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
NIEMOZLIWE zeby wykryc czy konsola jest oflagowana jesli doszlo do tego offline!
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
"Failed AP25 Challenge" :D
 

Miczko15

Użytkownik
Użytkownik
Failed AP25 Challenge
iXtreme 1.51
 

DevNull90

Użytkownik
Użytkownik
Ja na jednej becie przeszedłem Fable III, teraz zaktualizowałem dasha on-line i od razu wyskoczyło "Failed AP25 Challenge". I powiem szczerze nie bardzo się tym przejąłem. Jeśli zbanują kiedyś w przyszłości no to już po przygodzie z xbox'em ;P. Do neta podpinam się raz na ruski rok więc jedyna możliwość żeby mnie zbanowali to offline przez jakąś grę. Zobaczymy co wymyśli tata Bill ;)
Pozdrowionka

PS. Flash 1.6.1 NS więc nie ma się co dziwić. :D
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
NAfta,Miczko & DevNull - witajcie w klubie :D

Ktos tu pisal,ze sprawdza offline jakie offline ?!
Od ostatniego podlaczenia do live Ci sprawdza.

JA tak wsumie to do live sie podlanczam zeby zaktualizowac acziki i w pon sie podlacze zaktualizowac i nara :D
Multi,pogralem troche niby wszystko fajnie,ale jeszcze jakby bylo za free to bym pogral a tak to lipa :D
Zreszta i tak mam falcona wiec jak zbanuja nie bedzie az takiej straty :)
Zbanowanego zostawie rodzicą pod TV jako DVD bo ma kodeki :p
A sobie kupie moze jakiegos nowego i tylko orginaly :D

btw.300 post :D
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
"Failed AP25 Challenge" :D
Ja tak samo :D
 

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
1.1 LT= czysty :D
 

kielbik666

Świeżak
Świeżak
NAfta,Miczko & DevNull - witajcie w klubie :D

Ktos tu pisal,ze sprawdza offline jakie offline ?!
Od ostatniego podlaczenia do live Ci sprawdza.
ja nie podłączałem konsoli nigdy do neta a mam: Failed AP25 Challenge
co nie zmienia faktu że dalej nie odczuwam potrzeby do podpinania konsoli i rejestrowaniu się na XBL :)
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
iE 1.4 gram tylko przez xlink kai konsola czysta :D gry przerabiam przez 3rd wave patch i konsola byla aktualizowana chyba 3 razy w tej chwili mam najnowszego dasha plus konto XBL na PL przenioslem moja konsola jest niewidzialna dla M$ i ciagle podlaczona do neta .
 

Grzesiek87

Użytkownik
Użytkownik
1.1 LT Secdata is Clean :D
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
ten Xval jest znany od dawna gdy ban powodowal blokade instalacji gier na dysk. sprawdza stan pliku secdata.bin (oflagowanie konsoli) a nie stan online.

Pytanie czy ktos kto ma Failed AP25 probował przywrócić stary secdata.bin tak jak to kiedy zdejmowało się ban z dysku? Wydaje mi si, że takie rozwiązanie zadziała i secdata znów bedzie clean :)
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
ja nie podłączałem konsoli nigdy do neta a mam: Failed AP25 Challenge
co nie zmienia faktu że dalej nie odczuwam potrzeby do podpinania konsoli i rejestrowaniu się na XBL :)
I nie wiesz co tracisz :)
Tez tak kiedys myslalem - ale naprawde nabiera wartosci granie na x360 jesli mozna sie z kims mierzyc online.
Do dzis MW2 i PES2009 - megarozrywka.
Offline to inna bajka.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom