[Tutorial] Jak sprawdzić czy nasz Xbox 360 jest oflagowany ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrobiłem flash do lt 1.1 + gdy miałem 9199.Po flashu jeszcze metodę 3x dash potem odpaliłem assassina z pierwszym razem (czyli ap25 przeszło ok) potem do live (na live grałem tylko na arcadach ściągniętych z live).Sprawdziłem tym programem i mam clean więc myślę że to nie ściema bo po nr w zakładce dane systemowe można sprawdzić flagę kiedyś gdzieś nawet czy czytałem poradnik jak sprawdzić więc myśle że TEN PROGRAM TO NIE ŚCIEMA!!!
 

gebe14

Użytkownik
Użytkownik
ja tez...bo nie mam flagi
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
A czy grając na nie flashowanej konsoli w gry non jtag jest możliwość oflagowanie lub zbanowania. Bo konsola jest zapięta do netu i odpalam cudzy profil, który jest już zapewne dobrze znany panom z Microsoft ???
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to jeszcze takiego przypadku nie było, żeby ktoś za nojtag dostał bana. Podobnie chyba z flagą.
 

okss

Użytkownik
Użytkownik
czytając to wszystko rozumiem, że jeżeli wgrałem aktualizację nową (tą która jest w bulletstorm) i mam 1.6NS i tera bym chciał zagrać w np. MW2 to mam flagę i nie ruszy, a żeby tego unikną to muszę wgrać LT+ i poczekać na patch ? dodam że nigdy się nie podpinałem do live, a z tą flagą to znaczy że tylko nie będę mógł grać na live czy nie będę mógł odpalić nowych gier ?
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Secdata is Clean
 

Rafii045

Użytkownik
Użytkownik
Failed AP25 Challenge
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
ten program to chyba jakas sciema...mam extrime 1.5 , miałem 3 dashe potem zaktualizowałem bo chciałem grac w nowe gry
dzisaj przyszli do mojego brata koledzy chcieli sobie pograc, wkładali gry z ap 2.5, bo zapomniałem wyrzucic ( przyszedłem i patrze, ale juz było za pozno :( , podłaczyłem teraz konsole do live, potem sprawdziłem programem i nadal czysty a powinno byc ze oflagowany...
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Secdata is clean (przed wgraniem lt 1.1 + nie wsadzałem gier z ap25).
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Failed AP25 Challenge, sprawdzam na stronie Microsoftu czy przyjmą mi gwarancję, przeszło spokojnie, nawet mam pokazany czas gwarancji, czyli nie przejmujcie sie co mowi wam ten program,nigdy nie powie 100% prawdy.
 

add_pl

Użytkownik
Użytkownik
Mi tez pokazuje, ze AP25 failed, a na LIVE cisne, az milo. Dodam, ze mam LT+ 1.1 .
 

danielt83

Użytkownik
Użytkownik
secdata is clean- a zastanawiam sie czy ktos móglby mi podać dane ze swojej konsoli która jest oflagowana chciałbym sprawdzic wiarygodność :) no oczywiscie jesli to nie problem
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
Failed AP25 Challenge
a juz chcialem wgrywac oryginalnego softa i grac przez XBL teraz tylko zostaje mi wgrac LT+ (teraz mam 1.61) i smigac dalej ;p
Thx za tutorial
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam pytanie:
mianowicie mam 2 konsole
1- xbox360 Premium z LT+ sprawdziłem i jest Failed AP25 Challenge
2- xbox360 Slim nówka we wtorek zakupiona w sklepie bez przeróbki sprawdziłem i oczom moim ukazał się napis Failed AP25 Challenge zadzwoniłem do Mikrosoftu i powiedzieli mi że Slimki nie ma na czarnej liście a o Premiumkę nie pytałem
moje pytanie - o co kaman?
coś mało wiarygodny ten program :)
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co się tym programem sugerowac. Źle pokazuje i tyle. Ja sprawdzałem tym programem poprzedniego xboxa 360 i pokazało, że konsola flagi nie ma, po czym wszedłem na Live'a i dostałem z miejsca bana
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
kurde to nie wiem czy wierzyc temu programikowi, bo zastanawiam sie juz nad kupnem nowej konsolki ;p a moze wgrac oryginalnego softa i sprawdzic?
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
@Grzib:
Aktualnie iX 1.61 nie jest wykrywalny na Live, więc możesz sprawdzić. Ale zastanów się, robiłeś coś co mogło doprowadzić do oflagowania przez AP25?
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
@Grzib:
Aktualnie iX 1.61 nie jest wykrywalny na Live, więc możesz sprawdzić. Ale zastanów się, robiłeś coś co mogło doprowadzić do oflagowania przez AP25?
grac nigdy nie grałem, do XBL podłączyłem się tylko na 1-2 minuty, było to z rok temu i już nigdy nie podpinałem kabelka, raz włożyłem do napędy NFS HP a on ma ap 2.5 lecz gra nie zadziałała zapytało o aktualizacje dałem tak lecz wyskoczył błąd i nie da się zaktualizować, grałem tez w mortal kombat przed premiera. sam jzu nie wiem, nowa konsola troche kosztuje ;/
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
@Grzib:
Mówię poważnie, podłącz konsole do netu, jak masz oflagowaną konsolę to zostaniesz z miejsca zbanowany, jak nie to nie.
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
@Grzib:
Mówię poważnie, podłącz konsole do netu, jak masz oflagowaną konsolę to zostaniesz z miejsca zbanowany, jak nie to nie.
na pewno będzie ban od razu? może ktoś to potwierdzić?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom