[Tutorial] Wgrywanie gier DEMO na pendriva!!

przemo22lm

Świeżak
Świeżak
jeste jakas mozliwosc wrzucenia obrazu pelnej gry na pendrive i z pendrive na xboxa?
 

RasQba

Użytkownik
Użytkownik
Czy nie grozi to flagą na dashu z AC Brotherhood?
Mozna tym sposobem zagrac w Limbo?
 

saxx

Użytkownik
Użytkownik
A gry arcade będą działać na nieprzerobionej konsoli?
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
tak, gry arcade będą działać na nieprzerobionej konsoli ale muszą mieć dopisek NonJTAG... pisze wszystko na 1wszej stronie tutorialu.
nie grozi flagą i można wgrywać Limbo tak samo jak inne gry arcade..
full wersje gier można odpalać te, które również będą miały dopisek NoJTAG.. wszystko opisane w odnośnikach z 1szej strony.
 

saxx

Użytkownik
Użytkownik
A można byłoby prosić taki sam poradnik, ale z nazwami folderów pod gry arcade? Chyba, że gry mam wgrać do tego samego folderu?
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
napisałem Ci, że na 1wszej stronie są odnośniki do odpowiednich poradników... widać nie czytasz ze zrozumieniem...
http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/uruchamianie-pelnych-wersji-gier-arcade-i-dlc-bez-jtag-z-obsluga-xbl-73348.html
 

saxx

Użytkownik
Użytkownik
Oj, sorka, nie doczytałem. Dziękuję. :) Ale trzeba mieć XL, szkoda...
 

filipoos

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko elegancko, dzieki ! :D
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
A żeby motyw działał, to trzeba mieć cały czas włożonego pendriva do konsoli?
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
możesz go przenieść bądź skopiować na dysk konsoli :)
 

RasQba

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie- wgralem sobie wszystko jak nalezy na pena, ale nie dalem Close Current Drive i przy włączaniu dema pojawil sie czarny ekran. Czy to oznacza ze dostalem flage czy cuś? Wiem ze nigdy nie ma pewnosci, ale moze ktos cos wie o tym?
 

kozaczeQ

Świeżak
Świeżak
witam
zrobilem tak jak radzono w tutorialu...i nic mi nie wyswietla jak podlaczam pena do xboxa...cos zrobilem zle? nie rozumiem (sformatowalem na FAT 32)
 

Vamped

Świeżak
Świeżak
Witam, zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji, kiedy podłączam USB do xboxa, znajduje mi w nim theme, lecz ona jest uszkodzona. Wie ktoś co z tym zrobić??
(Jeżeli mam złe pliki, mógłby ktoś podać link skąd ściągnąć dobre, działające themy)
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
RasQba - flagi raczej nie ma.. wina raczej leży w tej wersji DEMO, którą ściągnąłeś lub spróbuj jeszcze raz nagrać, jeśli to samo to masz odpowiedź :)
kozaczeQ - nie rozumiem pytania? jak się nic nie wyświetla w Xbox'sie? nie ma się nic wyświetlać tylko masz sam wejść w ustawienia i skonfigurować pendive :) jeżeli nie ma takiej możliwość to musisz zmienić dashboard na 9199 bądź nowszy :) (wszystko dokładnie opisane na pierwszej stonie, od A do Z, czytać dokładnie!)
Vamped - też raczej wina leży w pliku theme :) aha... i tak jak pisze na pierwszej stronie :) zależy czy to jest Premium theme(takie jak jest w sklepach na XBL) czy jest to Custom theme(takie stworzone przez użytkowników, np. jak teraz ja bym miał zrobić sobie motyw i wrzucam go sobie do neta, żeby ktoś sobie ściągnął :) ) - jest wtedy różnica w strukturze folderów (też 1wsza strona)

sorki, że dopiero teraz odpowiadam ale nie zauważyłem, że są nowe posty w tym temacie :)
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
z jakiej racji skoro wgrywam dobrze Fight Night Champion i odpala mi się ono w trakcie wczytywanie wyskakuje mi żeby wyczyścić płytę?;o;o..wie ktoś ocb?? probowałem na dwóch penach i to samo
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
Problem już rozwiązany..wystarczyło wrzucić wszystko od nowa za pomoca programu z instrukcji..ja wcześniej wrzucałem równie dobrym MODIO ..:) piszę gdyby ktoś miał podobnie
 

bartess16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podczas przenoszenia lub kopiowania KAŻDEGO dema na dysk pod koniec kopiowania/przenoszenia wyskakuje komunikat że nie można wykonać czynności. Po odpaleniu z USB dema nie uruchamiają się. Wie ktoś czemu tak się dzieje i czy może mieć to jakiś związek z 3 aktualizacjami z kinecta i AC Brotherhood ???
 

emilbe

Świeżak
Świeżak
Wgranie Microsoft .NET Framework nie pomogło... Co robić? witam probowalem na 3 moze 4 usb i 2 kompach i nie moge uruchomic tego programu USBXTAFGUI_v36.exe zeby wgrac demo ciagle blad jakis .jest jakis inny sposob,badz lekarstwo na moj problem.z gory dzieki wielkie
 

pdombrowicki

Świeżak
Świeżak
Dla tych, którym wyskakuje błąd: Ja sam nie znalazłem innych przyczyn niż sam system operacyjny. Pomimo wielu prób, dopiero na odrębnym laptopie udało mi się normalnie przenieść demko FN: Champion na pena. Próbowałem różnych pendrive'ów, reinstalacji NET framework'ów, zmian zgodności we właściowościach programów, różnych programów (i ich różnych wersji) i nic nie pomagało. Dla tych, którzy mają tylko jednego kompa pozostaje chyba tylko reinstalacja OS :(.
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Link nie działa
 

Do góry Bottom