[Tutorial] Wgrywanie gier DEMO na pendriva!!

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Czy mógł by ktoś podać jakiś link gdzie można pobrać theme na xboxa jest jakaś strona z takimi rzeczami ?
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, bo wyciągnąłem z obrazka gracza programem xbox save editor console id i device id, ale profile id mi się nie udało. Czy profile id jest potrzebny do uruchamiania DLC, czy console id wystarczy?
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem. Nie posiadam dysku w konsoli i nie mam jak zgrac tego dema. Czy mozna normalnie odpalic demo z pendriva??
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Ok, już sobie poradziłem wgrałem składy z 25.01.10 do fify 10 i działają.
 

piasek1906

Użytkownik
Użytkownik
moglbys napisac jak to zrobiles i pliki do pobrania bo tez bym sobie zaktualizowal :)
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Podłączam się do prośby ;) I mam pytanie można w końcu wgrywać jakieś gry Arcade czy nie?
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj jest plik: Fifa 10 Transfer(squads) Update. (2.25) - Page 3 - Digiex

1.Podłącz pendrive pod xbox 360
2.Znajdź na dysku konsoli lub karcie pamięci pliki składów(Gry->Fifa 10->Drużyny 1 lub Squads 1)
3.Przekopiuj je na pendrive.(Przekopiuj nie przenieś, musimy mieć jego kopie zapasową jakby coś się nie udało)
4.Uruchom program USB XTAF Xplorer
5.Następnie przekopiuj pliki składów z pendrive na PC(Content->E00000D848415086->454108BC->00000001->Squads0 20100404164719)
6.Otwórz plik składów przeniesiony z konsoli w programie Xploder Resigner(trzeba zarejestrować się na stronie)
7.Zaznacz wszystkie pola przy Profile ID, Console ID, Device ID
8.Naciśnij przycisk Save id's, przejdź do zakładki options i naciśnij save.
9.Uruchom teraz nowe pliki składów pobrane z internetu w Xploder Resigner.
10.Naciśnij Load id's i resign.
11.Zastąp plik składów w USB XTAF Xplorer na pendrive plikiem przerobionym w Xploder Resigner ściągniętym z internetu.Skasuj stary plik(delete) i wgraj nowy(inject).
12.Załaduj składy w grze(Moja fifa 10-> Profil fifa 10->wczytaj/zapisz->składy)
13.Gotowe!!!
 

axe95

Użytkownik
Użytkownik
Na początku wyskakiwał błąd coś o net framework lecz ściągnąłem program z tego żródła Xtaf_Release_Gui_006.rar i wszystko działa! A co do gier arcade ściągnąłem wersje trial trials HD i też działa z tym, że gra nie znajduje się w folderze gry demonstracyjne (na xbox) tylko w gry.
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Mi wczoraj też przestał wyskakiwać błąd o tym net framework ;) Ale dema nie było, dzisiaj jeszcze popróbuje.
 

Splaree

Użytkownik
Użytkownik
Jak by ktoś chciał Theme mojego autorstwa :p
Tematyka: Miasta
SS'y: ImageShack Album - 4 images
Link: City_s
Nie dziękuj, ciesz się ^^
 

axe95

Użytkownik
Użytkownik
Da się wgrać aktualizacje do Forzy chodzi mi o tą w której z widoku kabiny widać że zmieniają się biegi. Jeśli jest to proszę o link bo nie umiem znaleźć.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
nie rozumiem tych punktów

2.Znajdź na dysku konsoli lub karcie pamięci pliki składów(Gry->Fifa 10->Drużyny 1 lub Squads 1)
3.Przekopiuj je na pendrive.

tzn ze mam podlaczac konsole do komputera? transfer kitem?
czy jak
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Musisz poszukać normalnie z poziomu konsoli na karcie pamięci. A ja mam problem bo w fifie 09 mam ten plik z drużynami a w fifie 10 nie, co mam zrobić żeby się tam pojawił?
 

piasek1906

Użytkownik
Użytkownik
to moze tym Xploder Resigner moznaby gry arcade i dlc przerabiajac te id pod swoje konsole :) iech ktos sprobuje :)
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
struktury folderów
tzw.

<OFFERID>
000A0000-----> Game Title
0000002------> Market Place
00020000-----> Gamer Picture
00030000-----> Thematic Skin
00090000-----> Video
00080000------>Demos



czyli 0000000000000/<TITLEID>(dla kazdego inny)/<OFFERID>/pliczek z dodatkiem

a TITLEID znajdziecie tutaj

http://360.kingla.com/
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
sory za post pod postem ale nie moglem cos wyedytować w operze :/

mam takie pytanie,pobralem ten xploder Resigner zarejestrowalem sie ale w programie pisze ze invalid username/password wtf?
 

piasek1906

Użytkownik
Użytkownik
a zaktywowałeś mailem konto?? :p moge ci poslac passy na moje konto :p jakby ten program dalby rade ze arcade to bosko ;D
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Jasne ze zaktywowałem
byłbym wdzięczny !!
napisz na pw pliska
 

Dominiqpl

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie...
Jak wrzucić np. muzykę na pendrive za pomocą Xtaf_Release_Gui_006 bo jedyne co udało mi sie pozytywnie zgrać za pomocą tego poradnika to theme i dema ?
Konkretnie jakie ścieżki trzeba utworzyć by to działało?
 

piasek1906

Użytkownik
Użytkownik
mp3 mozesz normalnie kopiowac do tego nie jest wymagane konfigurowanie pena
 

Do góry Bottom