[TUTORIAL] XBSlink

xanoch

Świeżak
Świeżak
czy dobrze jest to zrobione jezeli komputer ma ip 192.168.1.2 a konsola 1.4? niby wszystko sie ladnie laczy program dziala ale gdy wlacze MW to jest problem bo nie widzi serwerow
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
1.Masz to samo Title update co Server?
2.Jesteś pewien że jest postawiony jakiś Server?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
mam problem z otworzeniem portów tzn porty otwarłem w routerze ale nadal nie działa ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting tu jest screen, zastanawia mnie ta 4 linijka @UPnP device found external ip: 192.168.57.250" mój komp ma ip 192.168.0.101, o co może mu chodzić ?
 

2fat4you

Użytkownik
Użytkownik
a probowales przy tych ustawienach czy znajduje ci chmurki i czy da rade sie połaczyc bo u mnie pisze ze port zamkniety a xbs normalnie mi sie laczy
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
lol, spróbuje i dam znać a jaki model routera?
 

2fat4you

Użytkownik
Użytkownik
netia spot:/
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
XBSlink sam otwiera porty UDP nie trzeba nic zmieniać
 

gonzo111

Użytkownik
Użytkownik
mam problem z polaczeniem XBSLINK. pomoze ktos.router tp-link WR1042ND.moje gg 11706421.plis
 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam mały problem. Łącze się bez problemu do neta przez xbca ale niestety do już dołączyć nie mogę. Co to jest ten ping patch.
 

kulki1221

Świeżak
Świeżak
Cześć wam,

dzisiaj zaczełem zbawe z Xlink Kai oraz XBSlink i mam problem.

KONTAKT ZE MNĄ GG: 10302316

PODŁĄCZENIE Wifi połączyłem z laptopem a laptop poprzez kabel z konsolą Xbox 360 Elite 120gb

Zaczne od Xlink Kai:

Zaraz po założeniu konta na oficialnej stronce, pobraniu i zainstalowaniu oraz ustawienia odpalenia jako administrator i zgodności Windows XP lub Windows Vista(wczesniej jakiś komunikat był) wyskakuje takie okienko.


Tutaj stoje.

Więc zabrałem się za następny program, podobno lepszy jakim jest XBSlink.

Pobrałem z pewnego poradnika(u was) i zainstalowałem. Postąpiłem dokładnie jak w poradniku.
Ustawienia wyglądają tak:


Tutaj musiałem chyba zrobić PORT w routerze ale nie wiem czy to wymagane. Mam router Dlink di-524 i coś tam zrobiłem. Nie wiem czy dobrze. Na życzenie mogę podać póżniej screeny.
Odpaliłem silnik i to mi się pokazało:

Potem wszedłem w liste serverów np. Black ops 2 i potem pokazała mi się lista graczy itd

Teraz odpaliłem konsole, call of duty black ops 2 i w multiplayer po czym w system link
Pokazały mi się servery

Przy próbie wejścia na JAKI KOLWIEK server wyskakuje po chwili prosty błąd

I tutaj stoje.

Wiem, że w internecie pisało, żeby router po przez kabel podłączyć do xboxa a na komputerze uruchomić program ale nic się nie pokazywało. Nie wiem już sam co mam robić.

Raz jeszcze pokazuje nr. gadu gadu 10302316 bo potrzebuje pomocy w tym temacie. Sam nie wiem czy ta zmiana portu w routerze jest potrzebna czy co.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Witam mam taki problem wczoraj popołudniu grałem sobie bez problemu w mw3 wieczorem odpalam xbs link i jak chce załadować pokoje albo odpalić silnik to wyskakuje okienko z takim komunikatem "Serwer zdalny zwrócił błąd:(500) Wewnętrzny błąd serwera" wie ktoś może o co chodzi
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cloudlist server updated – now using MySQL Database

Yesterday, the cloudlist server has been updated to use a mysql database instead of a simple sqlite file db. Errors on cloudlist updates are gone now! :) The updated cloudlist server file will be in the download section later today. Stay tuned for a XBSlink client update …
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
czyli pozostaje czekać?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak, zaktualizować xbs jak już pojawi się nowsze v. i będzie taka potrzeba
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
wiadome coś czy już sie pojawila jakas nowa wersja? bo oficjalna stronka xbslink nie dziala ;(
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
xbslink już działa, strona też...
 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
xbslink już działa, strona też...
Czy koniecznie konsola musi być podłączona kablem do routera? Nie pójdzie to po wifi?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli masz używać xbslink to musi być kabel, jeśli chcesz po wi-fi zainstaluj na konsoli freestyle dashboard 3.0 z LiNK'iem - nie musisz miec włączonego kompa
 

exterberra

Świeżak
Świeżak
ja mam problem nie uruchamia mi sie xbslink zainstalowalem i wogle sie nie uruchamia jak klikam co zrobic zeby sie uruchomil
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
winpcap masz zainstalowane? Nie pamiętam już czy to miało znaczenie ponieważ dawno już sie tym bewiłem.. ale jaką wersję netframework masz?
 

Do góry Bottom