TV 65/75 do xbox series x

sethis

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Stoje przed wyborem kupna TV do konsoli. Na obecną chwilę posiadam qled 55 cali ale zdecydowanie potrzebuje coś większego. Odleglosc oglądania do telewizora to 3m. Czy 75 cali będzie za dużym telewizorem na taką odleglosc czy optymalnie lepiej jest wybrać 65 cali. Jaki jeszcze TV możecie polecić? Jeżeli chodzi o 65 to warto pomyśleć o Samsung QE65QN85AAT Neo Qled za 5300 ?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz 3 metry, to 75" nie powinien być za duży. Na początku będzie się wydawał, po 2 tygodniach będzie w sam raz :) Ja mam 65" a odległość jak się oprę na kanapie jakieś 250-260 cm. Na początku wydawał się wielki, a teraz powiedziałbym, że można by było ryzykować większy, bo już takie wielki wcale się nie wydaje :) Jak lubisz duży TV, to się nie ograniczaj :p

Mam LG OLED 65C11 i polecam, super obraz :)

sethis

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz 3 metry, to 75" nie powinien być za duży. Na początku będzie się wydawał, po 2 tygodniach będzie w sam raz :) Ja mam 65" a odległość jak się oprę na kanapie jakieś 250-260 cm. Na początku wydawał się wielki, a teraz powiedziałbym, że można by było ryzykować większy, bo już takie wielki wcale się nie wydaje :) Jak lubisz duży TV, to się nie ograniczaj :p

Mam LG OLED 65C11 i polecam, super obraz :)
No ok tylko pytanie czy do 6-7k można kupic dobry tv 75 cali ? 65 można się zmieścić w cenie 5000 tys nie ograniczając do tego obrazu

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To zależy w co celujesz, czy jakość czy wielkość. Mi zależało głównie na jakości, dlatego wziąłem OLEDa z LG 120Hz i HDMI 2.1 Zależało mi na tym, żeby długo mógł współpracować z XSX i następnymi generacjami :) Chociaż myślałem nad większym i zastanawiałem się, czy nie wziąć jakiegoś QLEDa z Samsunga ale większego czy coś innego. Żona nie chciała większego, bo się bała, że będzie za duże pudło, to już zostałem przy tym 65" :)
75" w wersji C, to już koszt ok 15K, taki jak mój czyli LG65C11 kosztuje w Media Expert 6480 zł.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Osobiście gdybym miał decydować pod kątem finansów to pierwszą zmienną była by jakość a nie wielkość...
Serio
10 cali to jest sporo nie da się ukryć - ale różnica w jakości to jest jeszcze więcej - ważniejsza sprawa

podsumowując
wolę 65 OLED niż 75 cokolwiek innego

Ale to moja opinia a opinia jest jak dziura w tyłku - każdy ma swoją...

Do góry Bottom