TV do XBOX360

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Chce kupci xboxa lecz najlepierw chce mu zrobic dobre warunki (kupic TV). I tu pojawia sie moje pytanie jaki najlepiej kupic TV do 2000pln 26" ?? ja myslalem o samsungu http://allegro.pl/item333334043_samsung_le26s81b_okazja_cenowa_od_ss_.html
co o tym myslicie?? i czy to dobry moment na kupno X'a? czy maja w planie jeszcze taniec :D ?
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

1mysle ze dobry tv
2wlasnie stanialy x-y i mysle ze jeszcze troche poczekamy(to dobry moment).

PS.to tylko moje zdanie
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

Bardzo dobry tv, mozesz go spokojnie brac. Przy dobrym ustawieniu kolory sa bardzo zywe.

Co do obnizek kolega u gory ma racje.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

czyli poprostu nie przejmowac sie i brac X'a i TV teraz ;D ? a co do TV on jest HD ready nie wiem jaka jest grafika na xboxie ale czy nie full hd?
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

zaku666 napisał:
1.czyli poprostu nie przejmowac sie i brac X'a i TV teraz ;D ?2. a co do TV on jest HD ready nie wiem jaka jest grafika na xboxie ale czy nie full hd?
1 tak
2 wielkiej roznicy niema bierz tego
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

Z parametrów może i dobry ale wiem z doświadczenia pojedź do jakiegoś większego sklepu podłącz tam swoje x-pudło do dowolnego lcd samsunga i pograj 15 minut zobaczysz co się będzie działo. Jak już Ci przejdzie to podłącz x-a do jakiegoś Sony lub Panasonica i sprawdź reakcje

Powiem Ci tak Samsung jak się idzie do sklepu wygląda z matrycy najlepiej ale po dłuższym użytkowaniu bolą oczy ze względu na to że ma on nie stonowane nie naturalne kolory a i pamiętaj o kupnie LCD-ka z matowym szkłem ;)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

moglbys dac przyklad takiego tv? np z allegro ? hm wydawalo mi sie ze kazdy LCD ma szklany (glare) wyswietlacz. Kupuje TV wylacznie pod xboxa nie wydaje mi sie zebym czesto puszczal na nim programy/film
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

Napisałem z matowym szkłem (matrycą) jeśli będzie błyszcząca (wszystkie samsungi taką mają) to jak będzie słonecznie za oknem a ty będziesz grał to będziesz widział siebie w telewizorze :/

Radze Ci na początek

Sony KDL32S3010K ;)
nie pomyl z
Sony KDL32S3000K ;)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

nie moglem tego TV nigdzie znalesc.. w jakiej on jest cenie? nie chce dac nie wiadomo ile... kupuje za wlasna kase nie mam rodzicow sponsorow ;D ..najchetniej bym kupil tv do 2K pln lub 2,1K pln max 2,2 pln.. Samsungi sa bardzo ladne dlatego zwrocilem na nie uwage a co do odbicia na matrycy hm.. mi to raczej nie grozi a jak cos to zawsze mam zaslony i zaluzje :p
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

A nie lepiej dolozyc 300zl i kupic sobie pozadna 32" ???
 

Marcin2741990

Świeżak
Świeżak
Odp: TV do XBOX360

Witam
Prosze o porade w sprawie zakupu LCD 32" Cena 2500 +\- 200zł .

Bedzie służył głównie do :
- grania na xbox360
-ogladanie cyfrowego polsatu lub w przyszlosci "N"
-filmy DvD

odleglosc od TV to jakies 2,5 m

Widze ze jestescie fachowcami w sprawie LCD wiec bardzo prosze o pomoc.

Myslalem nad tymi modelami ale nie wiem jak beda sie sprawowac (xbox360, cyfrowy polsat, DvD)

Panasonic TX-32LX70P ---> głównie rozważam ten
Samsung LE32R82B
Sony KDL-32T3000 / KDL32S3000
Toshiba 32R3500 / 32R3500PG --> i głownie rozważam ten

Zalezy mi na bardzo dobrej jakosci obrazu w grach (żyleta) dobrej na Cyfrowym POLSACIE i bardzo dobrej DVD i zeby nie bylo smużenia na meczach i szczególnie w grach.

Jestem otwarty na porady i propozycje

Jeszcze raz prosze o porade . Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Moje GG : 6785906
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

realizer napisał:
A nie lepiej dolozyc 300zl i kupic sobie pozadna 32" ???
nie chce nie wiadomo jak przeplacac za TV(2000 staram sie w tym zmiescic w porywach 2,1/2,2)... ma byc on glownie pod X'a. Myslalem zeby urzyczyc xboxowi moj monitor 19" LG ale chyba jest za maly.. prosze na mi pomoc bo juz nie wiem co robic :'( jedni mowia ze okey ten samsung a inni ze kicha... cudow nie chce ale nie chce aby mi oczy odpadly.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

Za 2k spokojnie kupisz 32" HD READY ostatnio w gazetce Media M. widzialem za 1999zl (nie pamietam marki :p ) a kupujac na allegro spokojnie taniej kupisz.

EDIT:
http://www.allegro.pl/item328265317_samsung_32_le32s81b_7000_1_fv_gw_hit.html
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

ehh no tak ale uzytkownik"laska" mowi ze kiepski i czy bola... ide jutro do MM i popatrze na TV (xboba jeszcze nie mam najpierw kupie TV potem X'a) za 2k wiem ze da sie kupic ale grunt to to zeby grac i zeby oczy nie wypadly z bolu ;d
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

eee tam ja mam 21" CRT 8 letnia i oczy nie bola to co sie boisz 8)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

czyli jaka firma w normalnej cenie ? (moze byc od 26-32" i okolo 2000pln do 2200 MAX) sony sa super -wiem... ale tyle nie dam za TV nie stac mnie ! :'(
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

jeśli Cię nie stać na Sony to kup LG Koreańczycy i szybko się psują ale za 2k zł nie kupisz dobrego 32 " LCD dozbieraj jeszcze troche bo warto ;)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

ale daj spokoj za TV tylko do konsoli dawac 3k ? a za sama konsole 1,1k glupota... ja do niczego innego nie bede uzywal tego TV... a co do 32" ! mowielm 26" - 32" i chyba nawet lepiej 26" bo z 2m bede patrzyl okolo. Hm czytalem komentarze do samsungow na skapiec.pl i chwalili sobie je (samsungi okolo 2k 26"). Naprawde juz jestem zdezorientowany.. pojde po pracy do MM i zobacze jak chodza.. nie ma wyjscia bo moze te samsungi nie sa takie zle.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

Jak juz masz zbierac to zbieraj i czekaj do swiat ceny o jakies 30-40% spadna do konca roku :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: TV do XBOX360

realizer napisał:
Jak juz masz zbierac to zbieraj i czekaj do swiat ceny o jakies 30-40% spadna do konca roku :)
jakie znowu zbierac ani na sek o tym nie wpomnialem... mam 3500pln na konsolke i TV i chcialem sie w tym zmiescic , nie mam wiecej.. uproszcze..
TV LCD do 2200max
26" - 32 "
komfort aby oczy nie odpadly GŁÓWNIE DO xbox360. Prosze o pomoc bo nie chce sie zasugerowac jakims sprzedawca w MM.
 

Do góry Bottom