Twitch

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
014eff61-1605-4e92-ae03-0779da48a304.png


Twitch to jedna z najpopularniejszych społeczności graczy i platform wideo. Oglądaj ulubione gry, najlepszych graczy i najważniejsze wydarzenia ze świata gier na żywo na swojej konsoli Xbox One.

Swoje zmaganie możesz pokazać w naszym dziale http://xboxforum.pl/forums/live-stream/.
 

Attachments

majowy86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W wyszukiwarce nie ma niektórych liter. To chyba dlatego, że ma się ustawiony język polski na konsoli.

Czy ktoś ma podobny problem?
Nie ma dla przykładu litery "T".

Nikt nie korzysta z aplikacji i nie wyszukuje gier czy użytkowników???
 
Ostatnia edycja:

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak się zalogować z konsoli ?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak się zalogować z konsoli ?
Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło
 

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie da się, jest jakiś kod do wpisania ale gdzie ja go mam wpisać
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie da się, jest jakiś kod do wpisania ale gdzie ja go mam wpisać
Kod który ukazał ci się na konsoli w aplikacji twitch wpisujesz go na kompie po zalogowaniu nie na swoje konto twitch z poziomu pc

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na pc zalogowałem się danymi z konsoli i wszystko działa,ale gdzie wpisać ten kod teraz ? taki sam problem mam na PS4 na konsoli nie mogę się zalogować na pc nie ma problemu
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego uruchamiasz na konsoli aplikacje twitch, po uruchomieniu wybierasz zaloguj się po czym pokaże Ci się ekran z kodem następnie na pc w przeglądarce www wpisujesz adres twitch.tv/activate tam w pole które Ci się ukaże wpisujesz kod z TV czekasz chwile i juz masz konsole przypisana do twojego konta twitch. Prościej juz się wytłumaczyć nie da jak nie ogarniesz to daj sobie spokój :)


Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 
  • Like
Reactions: bld

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prościej juz się wytłumaczyć nie da jak nie ogarniesz to daj sobie spokój :)
Ano nie da się prościej wytłumaczyć wchodzę w ten adres I GDZIE JEST TO OKIENKO NA TEN KOD BO JESTEM CHYBA ŚLEPY!!! jest nazwa użytkownika i hasło, gdzie w okienku hasło nie da się tego kodu wpisać
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to jak masz okno do wpisania loginu i hasła po zalogowaniu ukaże ci się:
uploadfromtaptalk1445273432923.jpg


I wpisujesz tam kod z konsoli z tego okna: (oczywiście jest to kod pokazany w celach info u ciebie na konsoli będzie inny, by nie było że nie pasuje)
uploadfromtaptalk1445273479086.jpg


TERAZ JUZ SIE PROSCIEJ NIE DA :-D
Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 
Ostatnia edycja:

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po zalogowaniu się na PC, hasło i login takie same jak na XBOXONE od razu wyskakuję Twitch gdzie mogę przeglądać kanały i wysyłać wiadomości do innych ale takie okno jak pokazałeś na pierwszym zdjęciu nie mam,wchodzę w ustawienia i też tego nie ma :mad:
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po zalogowaniu się na PC, hasło i login takie same jak na XBOXONE od razu wyskakuję Twitch gdzie mogę przeglądać kanały i wysyłać wiadomości do innych ale takie okno jak pokazałeś na pierwszym zdjęciu nie mam,wchodzę w ustawienia i też tego nie ma :mad:
W przeglądarce wpisz twitch.TV/activate jak będziesz miał login i hasło wpisz dane do konta twitch i musi ci wyskoczyć to okno na kod z konsoli ewentualnie usuń aplikacje twitch z konsoli i zainstaluj od nowa a na pc zobacz na innej przeglądarce bo inaczej nie da się tego powiązać

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie. Kilka razy oglądałem transmisje na twitchu gdzie użytkownicy mieli podłączane dodatki w stylu "ilość followersów" czy ilość wpłat dla kanału.
Orientuje się ktoś jak to działa? Czy z poziomu X1 też mogę sobie włączyć takie bajerki w czasie transmisji kanału?
 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Sry ze post za postem, ale ktoś może czy da się wyłączyć informacje o ilości oglądających? Bardzo często ten info bar przeszkadza w czytaniu napisów dialogowych w grze.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam serdecznie. Kilka razy oglądałem transmisje na twitchu gdzie użytkownicy mieli podłączane dodatki w stylu "ilość followersów" czy ilość wpłat dla kanału.
Orientuje się ktoś jak to działa? Czy z poziomu X1 też mogę sobie włączyć takie bajerki w czasie transmisji kanału?
Takie bajery to tylko w przypadku gdy transmitujesz z PC, z jakiś czas będzie aktualizacja systemu która usprawni działanie aplikacji twich, pozwoli miedzy innymi na możliwość transmitowania głosów z xbl party, liczę na to że dodadzą parę dodatkowych funkcji oprócz tego
Edit: nie da się wyłączyć ilości widzów może po aktualizacji to się zmieni że będzie można wybrać inne miejsce na ekranie gdzie ta informacja się wyświetla
 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Takie bajery to tylko w przypadku gdy transmitujesz z PC, z jakiś czas będzie aktualizacja systemu która usprawni działanie aplikacji twich, pozwoli miedzy innymi na możliwość transmitowania głosów z xbl party, liczę na to że dodadzą parę dodatkowych funkcji oprócz tego
Edit: nie da się wyłączyć ilości widzów może po aktualizacji to się zmieni że będzie można wybrać inne miejsce na ekranie gdzie ta informacja się wyświetla
Dzięki za info. Chciałbym żeby usprawnili tą aplikacje chociaż tak jakby wyglądało na PS4. Trzeba poczekać może zrobią coś w tym kierunku.
 

dyrygent

Użytkownik
Użytkownik
Idzie coś zrobić z uciętym ekranem w trybie fullscreen ?
 

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@up da się to ustawić z tego co pamiętam, poszperaj w aplikacji

A ja mam inne pytanie - czy można uruchomić twitcha w małym okienku? Chciałbym pograć i oglądać twitcha jednocześnie
 

Jizah

Użytkownik
Użytkownik
Idzie coś zrobić z uciętym ekranem w trybie fullscreen ?
jeżeli masz ucięty obraz z każdej strony to u mnie pomogło ustawienie obrazu w tv na 1:1
 

Hunterovsky

Świeżak
Świeżak
Transmitując na Xboxie można dodać płatnośc PayPal itp? Czy nie da się na daną chwile czegoś takiego zrobić?
 

Do góry Bottom