Two Worlds II z datą premiery

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

virus666

Użytkownik
Użytkownik
South Peak Interactive ustaliło, że Two Worlds II zadebiutuje na Starym Kontynencie dokładnie 17 września bieżącego roku. Trzy dni wcześniej nastąpi premiera za wielką wodą. Dzieło naszych rodaków powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Rodzimym dystrybutorem jest CD Projekt, który na razie nie ustalił, kiedy gra ukaże się w Polsce. Wiadomo za to, że wydawca przygotowuje pełną polską wersję językową na wszystkie platformy docelowe tej produkcji.

http://www.gram.pl/news_8Q3kGOy8_Two_Worlds_II_z_data_premiery.html
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
South Park Interactive :D też tak przeczytaliście?
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie kolejny znakomity RPG w którego na pewno zagram!
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Czekam na tę grę z niecierpliwością. Jestem ciekaw jak się sprawdzi w praniu ten cały świat. Podzielony jest na różne zupełnie odmienne lokacje - dżungle, bagna, sawanny z jakimiś strusiami i hienami, budowle egipskie z przerosnietymi skorpionami, piękne zamczyska i podziemia. Gra świateł też wygląda świetnie, muzyka kapitalna. Oby tego nie skopali. Polecam zaglądnąć na oficjalną stronę: Two Worlds II - Home
 

Bart!

Użytkownik
Użytkownik
South Park Interactive :D też tak przeczytaliście?
dokładnie :D
 

castro

Użytkownik
Użytkownik
Termin moim zdaniem nie zbyt ciekawy.. Początek roku szkolnego. Najbardziej się ucieszą studenci ;) Gra może być bardzo dobra , jeżeli idąc na ilość nie zapomnieli o jakości .
 

pawlakmc

Użytkownik
Użytkownik
Na ten tytuł czekam z niecierpliwością, bo jedynka bardzo mi się spodobała. Mam tylko nadzieję, że gra nie bedzie miała tylu bugów co TWI i cieszę się, że gra będzie miała pełną polską wersję językową. Mnie jakoś mdliło, gdy słyszałem tych drętwych angielskich aktorów (na dodatek w polskiej grze!)
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Hura! Polska wersja językowa na polską grę jest w planach :mad: Chyba żartują, np. taki Wiedźmin - trailery po ang, zwiastuny w których polacy kaleczą po angielsku, WSTYD.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie pokładam jakichś ogromnych nadziei w tej grze no ale...
Pożyjemy zobaczymy.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli polska wersja TW2 będzie na takim poziomie jak polska wersja Wiedźmina to tragedii nie będzie.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I tak będą przekładali premiere :p
 

kratos12

Użytkownik
Użytkownik
o tej grze uslyszalem niedawno i jak z tego wynika to jest rpg z czego sie bardzo ciesze a czy to bedzie dobry tytuł to nie wiem poki sam w niego nie zagram.mysle zewarto bedzie go kupic skoro pierwsza czesc nie byla taka zla.drugą pewnie dopracowali i dolozyli pare nowych rzeczy.:confused:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom