Twórcy z Xbox Game Studios pracują nad tajnymi tytułami. Poznajcie szczegóły Projektów Indus i Cobalt

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plOstatni wyciek z bazy danych GeForce NOW potwierdził, że gracze mogą oczekiwać kilku głośnych zapowiedzi. Producent wspomina o spekulacjach, ale kolejni dziennikarze potwierdzają, że słyszeli o pozycjach, które pojawiły się w systemie firmy NVIDIA.
Gigantyczny wyciek z bazy danych GeForce NOW to podobno „spekulacje” pracowników, jednak redakcja WindowsCentral potwierdza, że słyszała o przynajmniej kilku grach, które wciąż nie zostały zapowiedziane, a wzmianki o nich znalazły się w systemie. Przypadek? Raczej trudno w to uwierzyć, bo okazuje się, że gracze faktycznie mogą oczekiwać na kilka pozycji ujawnionych przez firmę NVIDIA.
Project „Indus” to zdaniem redakcji najnowsza gra Oxide Games – twórcy odpowiedzialni za Ashes of the Singularity. WindowsCentral słyszało o grze już wiosną 2021 roku, ale nie miało pewności, że tytuł nadal powstaje. Jest to podobno strategia 4X, która ma przypominać serię Civilization. W pozycji będziemy budować miasta, rozwijać imperium, a w projekcie nie zabrakło miejsca dla szpiegostwa, dyplomacji oraz działań wojennych. Tytuł ma trafić na Xboksy, PC i Steam, a dzięki dostosowaniu rozgrywki – będzie on także dobry dla urządzeń z mniejszymi ekranami (chmura).Natomiast Project „Cobalt” to najnowszy RPG FPS od inXile Entertainment. Twórcy odpowiedzialni za serię Wasteland opracowują next-genową pozycję, która jest utrzymana w stylu steampunkowym, inspirowanym technologią z czasów rewolucji przemysłowej. W tytule ma nie zabraknąć parowozów, zeppelinów, retro-futurystycznych robotów czy też mrocznych ulic rodem z epoki wiktoriańskiej.
Aleksander Danilovac (artysta koncepcyjny inXile) opublikował na ArtStation powyższą grafikę, która ma podobno pochodzić z tej gry. Jeff Grubb twierdzi, że tytuł ma trafić na rynek w 2023 roku.
W bazie danych pojawił się także Project Typhoon (to Contraband od Avalanche Studios), Project Woodstock (Forza Horizon 5) i Project Holland (Fable), więc naprawdę trudno uwierzyć, by pracownicy Nvidii wyłącznie „spekulowali”.
WindowsCentral słyszało także o nowym projekcie w uniwersum Minecrafta od Mojang, World's Edge ma również rozszerzać markę Age of Empires, a Josh Sawyer z Obsidian Entertainment pracuje nad swoim tytułem, którym nie jest Avowed.
Microsoft zdaniem redakcji ma „przyjmować oferty od dużych i małych studiów z większą częstotliwością niż w przeszłości”, ponieważ firma chce zapewnić bardzo różnorodny katalog ekskluzywnych gier dla Xbox Game Passa.

 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Tajne przez poufne czyli jak udawać że tworzy się gry które później trafią do kosza.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Trafią do gamepassa za free :p Jak się głośno o nich nie mówi, to znaczy, że będą wypuszczać w pudełkach po 20 zł :D A potem oglądam OLX albo allegro i się zastanawiam "qwa co to za gra?" hahahaha :p
 

Do góry Bottom