Hiho wszystkim
czy ktoś jest chętny aby stworzyć drużynę w Battlefield3?
Osoby chętne proszę napisać swój GamerTag oraz czas w jakich godzinach przesiadujecie na konsoli ;-)
// Oprócz BF, ze znajomym chcemy stworzyc FUNTeam, do gier takich jak: Gta_4 / RDR / oraz wiele, wiele innych! Osoby chętne proszę napisać GT jako odpowiedź !
Osoby chętne proszę napisać swój GamerTag oraz czas w jakich godzinach przesiadujecie na konsoli ;-)
// Oprócz BF, ze znajomym chcemy stworzyc FUNTeam, do gier takich jak: Gta_4 / RDR / oraz wiele, wiele innych! Osoby chętne proszę napisać GT jako odpowiedź !