Tworzenie drużyny BF3

LomboKomboHajkikNaGlowe

Świeżak
Świeżak
Hiho wszystkim :) czy ktoś jest chętny aby stworzyć drużynę w Battlefield3?

Osoby chętne proszę napisać swój GamerTag oraz czas w jakich godzinach przesiadujecie na konsoli ;-)


// Oprócz BF, ze znajomym chcemy stworzyc FUNTeam, do gier takich jak: Gta_4 / RDR / oraz wiele, wiele innych! Osoby chętne proszę napisać GT jako odpowiedź !
 

Dremmer

Świeżak
Świeżak
Dołączam się:D

(Jeśli dodajesz mnie do znajomych na XBL to napisz mi wiadomość na forum ze swoim GT inaczej nie zaakceptuję zaproszenia)
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Mogę pograć. GT: Neithell
 

LomboKomboHajkikNaGlowe

Świeżak
Świeżak
ok, póki co to gram GTA z przyjacielem i poszukujemy wlasnie ludzi i bedzie milo jak bys dolaczyl do teamu :) to nowy team wiuec wiadomo... miliona osob nie ma :d wyslalem zaproszenie sebekk132pl
 

Dremmer

Świeżak
Świeżak
Neithell wysłałem ci zapro na XBL mój GT oKosteKo

(Jeśli dodajesz mnie do znajomych na XBL to napisz mi wiadomość na forum ze swoim GT inaczej nie zaakceptuję zaproszenia)
 

Tusinator

Świeżak
Świeżak
Często siedze jednak nie zawsze sporo ćwicze ale dziennie jestem zawsze w różnych godzinach ;D
GT; Tusinator
age;20
 

Robur21

Banned
jeżeli nadal aktualne to GT: Robur91
 

darkdvrpl

Świeżak
Świeżak
gt: darkdvrpl
b3, gta4 mam
 

FallingLivexbox

Użytkownik
Użytkownik
GT: BaronDotka
W BF3 gram bardzo różnie, ale z chęcią pogram z kimś z polski ;)
 

pabllopl

Banned
gt: p4bll00
co prawda dopiero zaczynam z bf3 ale chtnie z kims pogram :)
 

BoostMasterPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez dopiero zaczynam w BF3 i też chętnie z kims pogram :barbershop_quartet_
 

byczku1998

Użytkownik
Użytkownik
GT:Emil9807, obecnie czekam na Golda :p
 

FarbaPL

Użytkownik
Użytkownik
Gamertag: FarbaPL
Battlefield 3
 

PoIse

Banned
GT: PoIseVS
age:18
BF3,RDR :)
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
GT: fafal121
Weekendy
 

Kaxodron

Użytkownik
Użytkownik
Gamertag: InventiveRain94
Gram w weekendy
 

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli istnieje taki klan to mój gamertag to Artoox253
Gram różnie
Dopiero zaczynam więc jeszcze dużo rzeczy nie ogarniam
 

kobek66

Użytkownik
Użytkownik
Artox jak chcesz pograć w bf3 to wyślij mi zaproszenie gt dobry87 to można coś pograć

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Rolex

Banned
jest jeszcze miejsce żeby pograć ?
 

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Jak będę to wyśle zaproszenie:)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom