Tych utworów będziecie słuchać przed meczem – znamy soundtrack z FIFA 14

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Nie brakuje naprawdę przyjemnych kawałków, których fragmentów posłuchać możecie już teraz.
Jeżeli chodzi o mnie, to ja jestem zadowolony. Seria FIFA zawsze miała porządne ścieżki dźwiękowe i nie inaczej będzie w tym roku. Cieszy mnie obecność Foals i CHVRCHES, bo to naprawdę świetny zespół. Choć szkoda, że nie wykorzystano np. tej piosenki:


A co znajdzie się zamiast niej? Tu macie próbki piosenek. Miłego słuchania!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie takie sobie, większość zapewne usunę z listy :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie nic specjalnego i nie ma takiego utworu który wpadnie mi tak w ucho, że słuchałbym go notorycznie.

Tak jak to było w Forzie Horizon - gdzie było dużo dobrej muzyki :)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie nic specjalnego i nie ma takiego utworu który wpadnie mi tak w ucho, że słuchałbym go notorycznie.

Tak jak to było w Forzie Horizon - gdzie było dużo dobrej muzyki :)
czy tak dużo to bym nie powiedział, ale dobrej to tak :D
 

the mistic

Banned
Nawet kilka da się posłuchać a gdzie euro koko piłka spoko ?
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Kompletnie nic mi nie wpadło w ucho, ale dobrze, że dubstepu nie ma...
 

gorbaczek *

Użytkownik
Użytkownik
Love me again miłe zaskoczenie :)
 

German7

Świeżak
Świeżak
Szału nie ma, jak zwykle dużo Indie Rocka, i tym podobnych, znalazła się nawet jak co roku jedna niemiecka perełka. FIFĘ zawsze, będę przede wszystkim kojarzył z bardzo dobrego soundtracku.
 

Tyczek1221

Świeżak
Świeżak
A moim zdaniem bardzo fajny soundtrack. Wszyscy mówią że " szału nie ma bo typ piosenek jest taki jak zwykle" a czego żeście się spodziewali? Wszystkie fify takie były :D. Zawsze jest szał, bo zawsze są nowe, bardzo dobre piosenki które wpadają w ucho, noo jeszcze zależy od gustu oczywiście. Powiedzmy sobie szczerze, że z takimi akurat piosenkami dobrze gra się w tego typu gry jak fifa, dobrze umilają rozgrywkę :D
 

Do góry Bottom