TYpowy świeżak, proszę wejdźcie, pomóżcie

kussiek

Banned
Użytkownik
Kupiłem sobie wczoraj na allegro Xboxa powinien dotrzeć jutro. Kupiłem przerobionego i tu mam peoblem bo czytałem że przy straszych iXtremach trzeba robic jakąś konwersację gier i wgl. Wytłumaczycie mi to tak jak prostakowi?
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
A jakiego kupiłeś Xboxa? Z jaką przeróbką? Jeśli nie LT+ to gry takie jak Call of Duty Black Ops, Modern Warfare 2, Assasins Creed Brotherhood, Need For Speed Hot Pursuit i Fable 3 w ogóle Ci nie odpalą. Jeśli z LT+ wystarczy obraz gry przepuścić przez program agbx w przypadku gier z AP 2.5 (wymienione wcześniej). A inne by smigały bez problemu.
 

kussiek

Banned
Użytkownik
LT+ ale są też jakieś 1.61 i wgl. sam tego nie łapie. LT+ to ten dobry?
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
LT+ jest obecnie najświeższą odsłoną ixtrem'a. Zapytaj kontrahenta na allegro jaka wersja przeróbki jest
 

kussiek

Banned
Użytkownik
Tam jest napisane że LT+, sprzedawca mówi że ostatnią przeróbkę robił w lutym
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
no wszystko ci będzie działało tylko zanim wypalisz płyte z grą
uruchom program abgx360 v.1.05 i sprawdź nim obraz gry ,jak wszystko będzie na zielono
tzn.że mozna nagrywac na płytkę ...
 

kussiek

Banned
Użytkownik
a moglibyście mi dać linka do jakiegoś tematu albo czegoś co jest opisane jak nagrywać te płyty i jak "przycinać" te gry?
 

bgszef

Banned
 

kussiek

Banned
Użytkownik
ok, tam jest napisane jak przerabiać gry, a jak je nagrywać? Kupiłem se już płytki dvd + dl chiałbym sobie jakie ś gry przygotować jesli by jutro xbox prszyszedł
 

bgszef

Banned
ok, tam jest napisane jak przerabiać gry, a jak je nagrywać? Kupiłem se już płytki dvd + dl chiałbym sobie jakie ś gry przygotować jesli by jutro xbox prszyszedł
Nagrywasz w imgburn. Wybierasz plik .dvd ktory utworzy sie po przeleceniu obrazu przez agbx. Ustawiasz predkosc 2,4 i nagrywasz. Poza tym wszytsko jest na forum, wystarczy poszukac
 

kussiek

Banned
Użytkownik
a z tym usunięciem 4 partycji wideo to chodzi o to że nie będzie części filmiku?
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Nie gadajcie że jak nie ma LT+ to nie pogra w COD: BO i inne... ja nie mam a jakoś zagrywałem się w te gry swojego czasu a obecnie męczę bulletstorma... Konwertować też nie bedziesz musiał, wystarczy active iso o ile będziesz miał iXtreme 1.6
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie gadajcie że jak nie ma LT+ to nie pogra w COD: BO i inne... ja nie mam a jakoś zagrywałem się w te gry swojego czasu a obecnie męczę bulletstorma... Konwertować też nie bedziesz musiał, wystarczy active iso o ile będziesz miał iXtreme 1.6
swojego czasu grałeś, od jakiś 3 tygodni BO nie działa bo ma AP 2.5. po update dasha, jak nie robisz update dashboardu to BO Ci może działać, jak grasz po sieci to zapomnij.

ważne z IMGBURN, byś nie uwalił płytki: przed wypaleniem pierwszym wejdź w settings -> write -> i po prawej stronie ustaw layer break na used specified i wpisz w tamto pole 1913760

ja za 1 razem uwaliłem płytke, później już ustawiłem to i nagrywało się ok ;)
 

bgszef

Banned
ważne z IMGBURN, byś nie uwalił płytki: przed wypaleniem pierwszym wejdź w settings -> write -> i po prawej stronie ustaw layer break na used specified i wpisz w tamto pole 1913760

ja za 1 razem uwaliłem płytke, później już ustawiłem to i nagrywało się ok ;)
Przy uzyciu pliku .dvd nie trzeba tego zmieniac
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
swojego czasu grałeś, od jakiś 3 tygodni BO nie działa bo ma AP 2.5. po update dasha, jak nie robisz update dashboardu to BO Ci może działać, jak grasz po sieci to zapomnij.
Dosłownie 30sek temu sprawdziłem AC: B i BO i działają... dasha mam chyba najnowszego bo Bulletstorm nie chciał żadnej aktualizacji.
 

kussiek

Banned
Użytkownik
Nagrywasz w imgburn. Wybierasz plik .dvd ktory utworzy sie po przeleceniu obrazu przez agbx. Ustawiasz predkosc 2,4 i nagrywasz. Poza tym wszytsko jest na forum, wystarczy poszukac
a Jeśli ściągnąłem już z wersją DVD ?
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
A jeśli masz to możesz od razu nagrywać. Ja tam nigdy nie sprawdzam abgx i jak na razie wszystko śmiga...
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Powiedzcie mi jedno - ja mam ixtreme 1.6 i jakość BO i fable 3 mi chodzą dash 9199 ?
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi jedno - ja mam ixtreme 1.6 i jakość BO i fable 3 mi chodzą dash 9199 ?
Nie mam pojęcia jak odpowiedzieć Ci na te pytanie. Sformułuj je bardziej zrozumiale.
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Nie chce zakładać nowego tematu wiec tu się wtrącę.

Mam do kupienia slima zabanowanego podobno za punkty kupione na allegro,jak wygląda sprawa takiego bana czy od jest dożywotni?
 

Do góry Bottom