Ubierz swojego Sheparda jeszcze przed premierą!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Mass Effect 2 już niedługo trafi na naszych sklepów, ale już dziś możecie zadbać o wygląd głównego bohatera, ściągając z Rynku Xbox LIVE darmowy kaptur zwiadowcy.

Nie wiemy, czy pojawienie się tego ciuszku za darmo nie jest "wypadkiem przy pracy", więc dla pewności lepiej już teraz ściągnąć te 3MB na dysk. Wystarczy kliknąć tutaj.

AKTUALIZACJA: Wygląda na to, że darmowych dodatków jest więcej Lista z odpowiednimi linkami poniżej.

# Collectors' Weapon and Armor
# Terminus Weapon and Armor
# Inferno Armor
# Sentry Interface
# Umbra Visor
# M-29 Incisor Sniper Rifle
# Blood Dragon Armor
# Recon Hood
# Normandy Crash Site

Źródło:polygamia.pl
 

SebooL12 PL

Banned
Sorry

This item is not available for purchase from Xbox LIVE Marketplace on the Web.
Chyba jednak wypadek przy pracy, na xbl nie ma w ogole tego do pobrania



ZAL Kilka razy po klikałem i się udało :D

Congratulations!
This item has been purchased and added to your download queue.

Narazie tylko to, ale jeszcze po próbuje

Collectors' Weapon and Armor
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
To dziwne, ja właśnie dodaję do kolejki pobierania kolejne ubranka. Spróbuj z linków niżej.
 

SebooL12 PL

Banned
U mnie nie działa ;/ Jakiej przeglądarki używasz?
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Teraz też mi nie działa, naszczęście udało mi się wszystko dodać do kolejki. :)

Firefox.
 

SebooL12 PL

Banned
Eh ;/. Właśnie jak przypisać moje konto do innej konsoli ? Bo gdy dodałem ten to przypisało bo do starej konsoli, ale naszczęscie tylko potwierdziłem i pobrało bez problemu.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie ma tego Mass Efect 2 nawet w wyborze stylów z gier na stronie xbox.com
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Link na Collectors' Weapon and Armor działa, :yeye: dzięki ale reszta mi nie chciała sie ściągnąć i jeszcze mialem problemy bo musiałem uzupełnić konto na angielski adres ;DD
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
jak to pobrac ja kilkam i nic sie nie dzieje tylko strona jakby sie odswieza
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hahaha, pobierajcie naiwniacy :p

Zestaw darmowych, startowych DLC do Mass Effect 2 znalazł się już w bazie Xbox Live, informują zachodnie media. Stosowne odnośniki do każdego z dodatków znajdziecie na łamach brytyjskiego IGN. Pamiętajcie jednak, że będziecie mogli je pobrać za pośrednictwem systemu Cerberus Network (wykorzystując oczywiście specjalny kod dołączony do pudełka z grą). Takowa możliwość zostanie uruchomiona wraz z wprowadzenie ME2 do sklepów – w Stanach Zjednoczonych stanie się to jutro, z kolei w Europie w najbliższy piątek.
Źródło
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
czyli lipa mi udało się pobrać prawie wszystko
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Podobno resztę można pobrać z poziomu samej konsoli.
 

SebooL12 PL

Banned
Niby się pobrało, ale nigdzie tego nie widze ;/. Czyli jednak z tymi kodami to moze być prawda
 

zywiec99

Użytkownik
Użytkownik
Po to miedzy innymi wymyślili Cerberus Network ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom