Ubisoft ma już pomysły na H.A.W.X. 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Druga część jeszcze nie pojawiła się w sklepach, a my już możemy czytać o planach realizacji Tom Clancy's H.A.W.X. 3.



Ubisoft ma sporo pomysłów na trzecią część, jednak jak zaznacza producent Tom Clancy's H.A.W.X. 2, Bogdan Bridinel, gra nie jest jeszcze w produkcji.
H.A.W.X. 3 nie jest jeszcze w produkcji, ale mogę zapewnić, że gra jest w mojej głowie. Nie wiem, czy pomysłów wystarczy i na czwartą część, ale jeżeli chodzi o trzecią, to jest ich sporo.
Jedna z koncepcji zakłada wykorzystanie kontrolerów ruchu, czyli Move i Kinect, które można z powodzeniem wykorzystać w takiej grze jak H.A.W.X.. Oczywiście nie wiadomo, czy gra w ogóle powstanie. Na razie twórcy muszą zobaczyć, jak sobie poradzi druga odsłona.

źródło: gamezilla.pl
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
E tam, mnie ten HAWX niczym nie przyciąga, wieje nudą i samolotami :F Niech się tak nie rozkręcają, i zajmą kolejnym Splinter Cellem :D
 

65userow

Banned
Nie lepiej te wszystkie pomysky skupic w jedna czesc? Najwyzej wydac na dwoch plytach...
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Nie lepiej bo wtedy nie zarobią tyle pieniążków co by chcieli :)
Po za tym kolejnych części gier - nigdy za wiele.
Na razie niech ta 2 pokażą, a nie pitolą o 3 i 4 już ;)
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Nie lepiej te wszystkie pomysky skupic w jedna czesc? Najwyzej wydac na dwoch plytach...
Jaki to ma sens dla nich?
Zamiast sprzedać 3 części to sprzedadzą 1 czyli 3 razy mniejszy zysk...

@UP - uprzedziłeś mnie ;p
 

65userow

Banned
No tak lecz np.
2 czesc wyszla gorzej niz 1 no to 3 juz nikt nie kupi.Po za tym przeciez zrobic mogli by tak ze bedzie kosztowac wiecej.No ale jeszcze inaczej, rozprowadzi sie informacja ze tak gra ''wymiata'' no to wiecej bedzie osob kupowac i pieniadze zbiora tak samo(albo moze wiecej) niz za wydanie czesci 2 i 3.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
widzę że biorą przykład z EA, czym więcej tym lepiej=gorsza jakość w przypadku niektórych gier ea
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak już pisałem, jedynka była dla mnie bardzo dobrą grą, czekam na dwójkę z niecierpliwością.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom