Ubisoft mierzy wysoko. The Division może stać się jednym z największych nowych IP w historii

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Stworzenie Tom Clancy's The Division kosztowało na pewno mnóstwo pieniędzy. Gra powstaje od kilku długich lat i Francuzi wierzą w siłę przygotowanej marki. Zdaniem dyrektora zarządzającego Ubisoftu produkcja może dołączyć do elitarnego grona.

Tworzenie gier AAA to bardzo kosztowny interes. Tytuły wyglądają coraz to lepiej, mogą pochwalić się wielkimi światami, a ponadto twórcy obładowują pozycję najróżniejszymi dodatkami. Każdego dnia na świecie powstaje mnóstwo produkcji, ale niektóre wyróżniają się na tle innych.

John Parkes – dyrektor zarządzający z Ubisoftu – uważa, że Tom Clancy's The Division może dołączyć do grona największych nowych IP w historii. Gra ma rywalizować z Destiny, Watch Dogs oraz Assassin's Creed i już na początku zaoferować graczom wyjątkowe wrażenia i tym samym zarobić ogromną kasę.

„W związku z licznymi elementami – RPG, strzelanka, MMO, realistyczne umiejscowienie w pięknym odtworzonym Nowym Jorku, świetny otwarty świat, w którym możemy biegać w pojedynkę lub w zespole – The Division może stać się jedną z największych premier w historii nowych IP.”
Te słowa padły na spotkaniu z inwestorami, na którym zostało przedstawione ciekawe zestawienie. W trójce największych premier znajdują się aż dwie produkcje marki Francuzów.

Oczywiście możemy być pewni, że Tom Clancy's The Division jest wieloletnim projektem. Nikt nie tworzy takich pozycji, by zakończyć cykl po pierwszym debiucie. Miejmy tylko nadzieję, że zespół odpowiedzialny za IP będzie pamiętać o niepowodzeniach asasynów…



 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie sądzę by ta gra stała się jakimś mega hiciorem pokroju GTA.. Ja chociaż nie widzę w niej tego WOW.
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
Grając kilka dni w betę stwierdzam że gra jest przeciętna i bardzo szybko się nudzi.
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bo grasz w betę..... Ja liczę że tytuł sie obroni i wiele godzin z żywota mego ukradnie.
tap tap
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
Bo grasz w betę..... Ja liczę że tytuł sie obroni i wiele godzin z żywota mego ukradnie.
tap tap
No wiem że to beta, ale nie sadzę żeby coś zmienili.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja tam podejrzewam, że będzie to jedna z większych klap ... tak jak TES Online ... miało być tak wspaniale, a po roku przeszli na F2P, żeby tylko utrzymać tytuł przy życiu :)

EDIT : gra zapewnie sprzeda się świetnie w pierwszych kilku tygodniach i w preorderze ze względu na nieziemski hype jaki spece od marketingu starają się roztoczyć wokół tego tytułu... a później okaże się, że nagle nikt tego badziewia nie chce :p
 
Ostatnia edycja:

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja po słabym future soldier nie zawracam sobie nawet głowy the division. Ta gra wygląda identycznie. Do tego oferuje rozgrywkę podobną do destiny co przy braku elementu sci-fi sprawia że ta gra jest nudna jeszcze przed premierą. Sprzedać może się dobrze ale nie wróżę jej długiego życia.
 

Do góry Bottom