1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft może szykować się do ujawnienia nowej produkcji. Tajemnicza grafika rozbudza wyobraźnię

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 8, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4969
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Francuska korporacja pracuje teraz nad przynajmniej kilkoma tajnymi projektami, a jedną z produkcji możemy poznać już wkrótce. Dość niespodziewanie artysta pracujący dla Francuzów wrzucił do Sieci interesującą grafikę.

Możemy mieć pewność, że wewnętrzne studia francuskiej korporacji pracują nad przynajmniej 4-5 tajemnymi projektami, które zostaną zaprezentowane na kolejnych imprezach. Jest to standardowa praktyka w przypadku tej korporacji, która potrafi w przeciągu 12 miesięcy wrzucić na rynek przynajmniej kilka gier AAA.

Francuzi mogą jednak szykować się do odsłonięcia jednej z produkcji. Juhani Jokinen jest głównym twórcą grafik koncepcyjnych dla Ubisoftu i artysta opublikował poniższą grafikę w swoim portfolio na ArtStation.com.

Przypadek? Jak dobrze wiecie, w tej branży nic nie dzieje się przez przypadek. Gracze po chwili połączyli pracę z The Division 2 – jak wiadomo tytuł powstaje – jednak sam Jokinen widząc ogromne zainteresowanie rysunkiem, zdecydował się odciąć od Ubisoftu informując, że jest to jego własny projekt niezwiązany z korporacją.

Niektórzy gracze jednak oczekują, że grafik wykonał „pierwszy ruch”, który ma pobudzić zainteresowanie społeczności. W sumie nie trudno odmówić tej pracy pewnego uroku…

The Division zadebiutowało na rynku w marcu 2016 roku i gra wciąż cieszy się dobrą popularnością. Francuzi rozwijają tytuł, wrzucają nową zawartość, a jednocześnie kreują kolejną część. To może teraz plaga zawędruje do Tokio?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Gamemajstero

Gamemajstero Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na Division 2 czekam ale również czekam na ps5 jeśli w tym roku nie potwierdzi się plotka o ps5 to kupuje prosiaka żeby pograć w nadchodzące perełki których microshrot może pozazdrościć marka X mi już zbrzydła

4. kickass999

kickass999 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nice try Sony fanboy:jep:

Bloody_ i -=SETH=- lubią to.
  5. Gamemajstero

Gamemajstero Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jestem fanboyem Sony ale to co odp. Microshrot to żygać mi się chce na ich politykę nowe konsole nowe pady? Po co mi to jak nie ma w co grać a jak jest to na multi platformę PC,PS4

kuleczka91 lubi to.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3779
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sama prawda, popieram. Jak zawsze byłam za MS tak już nie jestem przez ich świetną politykę zero gier na wyłączność konsoli, same multiplatformy (xbox + pc) nastawione na grę multi niż na dobrą grę SP, wiecznie nowe pady, zrobienie z konsoli budżetowego pc chcąc dodać obsługę klawy i myszki. Ogólnie dla mnie schodzą na psy, nic do przodu. Aż się cieszę, że nie sprzedałam PS4, bo przynajmniej Sony wydaje dobre exy :)

Quertin i Gamemajstero lubią to.
  7. kickass999

kickass999 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Wczytywanie...

Poleć forum