Ubisoft nie boi się kontrowersji. W Assassin’s Creed: Syndicate pojawi się transseksualny mężczyzna

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Francuska korporacja w przypadku londyńskiego Asasyna zaoferuje nam nowe doświadczenia. Nie tylko z powodu korzystania z dorożek, biegania po większych budynkach, wcielania się w dwóch bohaterów... Pierwszy raz w historii serii pojawi się osoba transseksualna.

Ubisoft potwierdził, że w Assassin’s Creed: Syndicate pojawi się Ned Wynert, czyli transseksualny mężczyzna, który wspomoże głównych bohaterów w wykonywaniu zadań.

Autorzy nie boją się kontrowersji i na początku gry pojawi się następujący tekst:

„Ta fikcja została zainspirowana historycznymi wydarzeniami i postaciami, a została opracowana i przygotowana przez wielokulturowy zespół posiadający różne przekonania, orientacje seksualne i tożsamości płciowe.”
Kojarzycie? W poprzednich odsłonach hasło było odrobinę krótsze... Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że w tytule pojawi się wiele trudnych tematów. Dyrektor kreatywny tytułu – Marc-Alexis Côté – wspomniał o otwartości:

„Otwartość jest bardzo ważna dla naszego zespołu. Zrobiliśmy dobry impuls w kierunku różnorodności i przedstawienia tego jak podchodzimy do różnych tematów w grze.”
Jest to zaskakujący kierunek, ale mogliśmy się spodziewać, że Ubisoft będzie chciał w pewien sposób zaznaczyć „nowy początek dla uniwersum”. Po Assassin's Creed: Unity nadchodzi czas wielkich zmian, a Assassin’s Creed: Syndicate ma rozpocząć nowy kierunek w historii serii.

Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ akcja pozycji została umiejscowiona w 1868 roku, czyli w bardzo burzliwym okresie... Warto tutaj na pewno wspomnieć wydarzenia Thomasa Boultona i Fredericka Parka, czyli mężczyzn oskarżonych o między innymi uprawianie seksu analnego, który w tamtych czasach był przestępstwem.

Co Wy na to? Ja osobiście nie mam z tym problemu i totalnie mi to nie przeszkadza, ale wiem doskonale, że Francuzi stąpają po kruchym lodzie...


 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Taaa... "rozne kultury", jednakze to katolicy zawsze w tej serii sa zli ;) czyli typowa dla zachodniej Europy tania odwaga (bo ktory katolik zrobi Charlie Hebdo 2?)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

Buhaj47

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo łatwo jechać po chrześcijaństwie. Nie jesteśmy tak brutalni i zacofani jak muzułmanie, więc nie będziemy ciąć maczetami.
Wysłane z Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Niech z Assassina wytną jeszcze singla :). Bo wycinki są w modzie.

Zobaczymy czym będzie ten Assassin. Na premierę tak i tak nie kupię :) bo im nie ufam..
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Znaczy Grodzka będzie, znaczy Bęgowski Krzychu? Asasyny nawet z golda nie tykam,daremne.
 

Do góry Bottom