Ubisoft tłumaczy dlaczego nie poznamy ocen The Crew przed premierą

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Beta testy The Crew mają ruszyć dzisiaj i trwać będą 2 dni. Okazuje się, że będzie to jedyna okazja, by poznać jakość szykowanej przez Ubisoft gry przed premierą. Wydawca właśnie poinformował nas, że na recenzje tej pozycji przed 2 grudnia nie mamy co liczyć.

Na blogu Ubisoftu pojawił się nowy wpis, w którym wydawca tłumaczy, dlaczego nie przeczytamy recenzji The Crew przed premierą gry.

Ubisoft nie będzie rozsyłać kopii The Crew do recenzentów przed premierą ze względu na sieciowy charakter zabawy w nowym tytule. Wydawca określa produkcję Reflections Interactive mianem "MMO". Ubisoft ostrzega przed recenzjami, które mogą pojawić się już w dniu premiery:


"Oczekujemy, że pojawią się już recenzje w dniu premiery, ale ostrzegamy, że będą oparte głównie o pobieżne wrażenia z sesji preview oraz z krótkich testów bety. Bardzo liczymy na to, że wszyscy piszący recenzje poświęcą czas na eksplorację pięciu regionów w grze, na eksplorację wszystkich zakamarków mapy, przejście całej głównej kampanii".


The Crew pojawi się na rynku 2 grudnia 2014 r.​

 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Albo gra będzie kaszaną jak unity i chcą w ten sposób sprzedać większą ilość kopi gier :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Uwielbiam wszelkie tłumaczenia Ubiszrotu :D Oni się po prostu boją krytyki, bo co wydają to jest to tragedia, a nie grywalna gra :D
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W temacie recenzji ubisoft ma rację. Recenzenci jakiejkolwiek gry powinni poświęcić danej grze nieco czasu a nie jak to jest w przypadku większości ludzi zajmujących się skrobaniem własnych przemyśleń, 1/2h grania i już jest gotowy by zgnoić/wysławić grę nad niebiosa.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
W temacie recenzji ubisoft ma rację. Recenzenci jakiejkolwiek gry powinni poświęcić danej grze nieco czasu a nie jak to jest w przypadku większości ludzi zajmujących się skrobaniem własnych przemyśleń, 1/2h grania i już jest gotowy by zgnoić/wysławić grę nad niebiosa.
Wut ? Czekaj czekaj 1-2h to jest jakaś ilość czasu, głównie byłem przekonany że recenzja ma na celu wystawienie opinii o grze (grafice, sterowaniu, zastosowanych rozwiązaniach, historii itd.) powiedz mi ile Ty potrzebowałbyś czasu aby ocenić grę WYŚCIGOWĄ? Tydzień żeby stwierdzić że np. system prowadzenia kuleje? Czy może miesiąc żeby stwierdzić że gra ma braki w systemie ulepszeń/kupna/ czy inteligencji przeciwników? Osobiście mi wystarczy pograć 30-60 min żeby mieć opinię o grze (grafika, sterowanie, pomysłowość, zastosowane rozwiązania, misje poboczne). I po takich czynnikach decyduje czy kupić grę, ale jeżeli zastosujemy twoje podejście wyjdzie na to że gra może być nr.1 na liście sprzedaży chociaż tak naprawdę będzie g*wnem, a czemu ? Bo nikt jej nie "ocenił" bo każdy musiał poświęcić duuuuuużo czasu na jej ocenę.
Właśnie dzięki recenzją takim ludziom (których "zjechałeś") wiele osób (w tym ja) uniknęło np. kupienia gniota AC czy WD. Zaufanie Ubi leci na dół i nic z tym nie zrobisz że ludzie wolą obejrzeć pierwsze 15 minut "let's play" zamiast zaufać takiemu wydawcy na słowo.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wut ? Czekaj czekaj 1-2h to jest jakaś ilość czasu, głównie byłem przekonany że recenzja ma na celu wystawienie opinii o grze (grafice, sterowaniu, zastosowanych rozwiązaniach, historii itd.) powiedz mi ile Ty potrzebowałbyś czasu aby ocenić grę WYŚCIGOWĄ? Tydzień żeby stwierdzić że np. system prowadzenia kuleje? Czy może miesiąc żeby stwierdzić że gra ma braki w systemie ulepszeń/kupna/ czy inteligencji przeciwników? Osobiście mi wystarczy pograć 30-60 min żeby mieć opinię o grze (grafika, sterowanie, pomysłowość, zastosowane rozwiązania, misje poboczne). I po takich czynnikach decyduje czy kupić grę, ale jeżeli zastosujemy twoje podejście wyjdzie na to że gra może być nr.1 na liście sprzedaży chociaż tak naprawdę będzie g*wnem, a czemu ? Bo nikt jej nie "ocenił" bo każdy musiał poświęcić duuuuuużo czasu na jej ocenę.
Właśnie dzięki recenzją takim ludziom (których "zjechałeś") wiele osób (w tym ja) uniknęło np. kupienia gniota AC czy WD. Zaufanie Ubi leci na dół i nic z tym nie zrobisz że ludzie wolą obejrzeć pierwsze 15 minut "let's play" zamiast zaufać takiemu wydawcy na słowo.
Oj święte słowa a do tego dodam ze ten ubishit najwięcej woła za swoje gówniane produkcje.....myślałem że tylko EA może być tak żenujące okazuje się że można lepiej:D
 

Do góry Bottom