Ubisoft wyciąga asa z rękawa

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się informacje, że Ubisoft zamierza zaprezentować światu swój nowy projekt i ma być to „coś wielkiego”. Dziś wiemy już, o jaką grę chodziło.

Wbrew wstępnym przypuszczeniom nie chodzi wcale o drugą część świetnego Beyond Good & Evil. Francuski oddział Ubisoftu pracuje bowiem obecnie nad kolejna grą z serii Ghost Recon, obdarzoną tym razem podtytułem Future Soldier. Póki co nie wiemy jednak na jej temat nic więcej, poza tym, że w czasie rozgrywki przyjdzie nam pobawić się całą masą zaawansowanych technologicznie zabawek. Podtytuł przecież zobowiązuje!

Ogólnoświatową premierę Ghost Recon: Future Soldier zaplanowano – tradycyjnie – na końcówkę roku, ale już latem będzie można wziąć udział w publicznych testach wersji beta, dostępnych dla każdego, kto zakupi Splinter Cell Conviction na Xboksa 360.

www.gamezilla.pl
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=uflQRJb7waU[/YOUTUBE]

Kolejna gra z świetnej seri GR ? Czemu nie ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Z tego co pamiętam GRAW też był 'przyszłościowy':)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
cały ten "future soldier" to coś na wzór kombinezonu z crysisa :p widac po filmiku
 

tomfred

Użytkownik
Użytkownik
Pozostaje tylko czekać, zapowiada się świetnie ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
powinni wymyślić coś nowego wreszcie, a nie ciągle odgrzewać kotlety
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jak im to wyjdzie. Mnie osobiście nie jarają takie gry z mega przyszłości, takie cos typu cod mw2, ze takia walka współczena na zaawansowanym technologicznie stopniu to tak, ale takie, że jakieś takie nie wiadomo co to nie ;P
 

mentes

Banned
nowy tom calnc's? ooo to coś dla mnie.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
no coś ciekawego się zapowiada
 

Czankaster

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie będzie to czysta kopia Crysisa nie mam nic przeciwko.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom