UDOSTĘPNIANIE POWTÓREK Z XBOX ONE S

Cyc92

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem świeży co do konsoli xbox i mam pytanie czy można udostepnic nagraną powtórke np z FIFY 17 na facebooku ( ps: jak nagrać juz doszedłem ;D ).
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Można, chyba nawet w konsoli jest opcja dodania na fb przy filmiku, aczkolwiek nie jestem pewna :p
Tu masz swoje Screeny/Filmiki: http://xboxdvr.com/gamer/UrbekLGFS
 

Cyc92

Świeżak
Świeżak
A czy jest możliwość zrobić to bezpośrednio z konsoli ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A czy jest możliwość zrobić to bezpośrednio z konsoli ?
Zobacz przy filmiku co masz przy udostępnij jeśli nie ma tam fb to nie ma takiej opcji.
 

Cyc92

Świeżak
Świeżak
Zobacz przy filmiku co masz przy udostępnij jeśli nie ma tam fb to nie ma takiej opcji.
Nie ma ;/ jest tweeter ale to mnie nie urządza
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma ;/ jest tweeter ale to mnie nie urządza
No to nie ma opcji facebooka.
 

Davideri

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy konsola zapisuje gdzieś klipy z gry? Chodzi mi o to żeby nie zaśmiecać dysku. Wiem że jest opcja wyłączenia nagrywania ale np chcę mieć ją włączoną.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A czy konsola zapisuje gdzieś klipy z gry? Chodzi mi o to żeby nie zaśmiecać dysku. Wiem że jest opcja wyłączenia nagrywania ale np chcę mieć ją włączoną.
No na dysku, a gdzie niby. Masz na dysku konsoli jak i w chmurze MS. Musiałbyś to wyłączyć jeśli Ci to przeszkadza.
 

scOOtt

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A jak się zapisuje dany fragment z gry do postaci filmu ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jak się zapisuje dany fragment z gry do postaci filmu ?
Klikasz raz logo Xboxa na padzie i X, na Y są zdjęcia. Jeśli masz konsolę po wczorajszej aktualizacji, bo wcześniej trzeba było 2x szybko kliknąć w te logo. Filmik można wysłać do One Drive lub w apce w W10 można kliknąć żeby pobrało na kompa.
 

Davideri

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No na dysku, a gdzie niby. Masz na dysku konsoli jak i w chmurze MS. Musiałbyś to wyłączyć jeśli Ci to przeszkadza.
Ja rozumiem że na dysku. Chodziło mi o to gdzie siedzą żeby niepotrzebne wykasować. Jakoś przyuważyłem teraz po aktualizacji.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja rozumiem że na dysku. Chodziło mi o to gdzie siedzą żeby niepotrzebne wykasować. Jakoś przyuważyłem teraz po aktualizacji.
Ściągnij sobie aplikację Upload Studio i tam będziesz mógł powyrzucać co chcesz ;)
 

Davideri

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O widzisz. Zobaczę.
 

Do góry Bottom