1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Udostępnianie/streamowanie gier na system windows 10.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Domisiek, Czerwiec 30, 2017.

1. Domisiek

Domisiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż planuje zakupić xbox one s. Ogólnie rzecz biorąc telewizor będzie dość często zajmowany przez rodzinkę co niestety zostaje mi granie na pc przez udostępnianie obrazu dla windows 10. Tematu co do tego nie znalazłem, więc wolę się zapytać. Połączony będzie on przez kabel ethernet.

Jak się spisuje to udostępnianie?
    Jakieś protipy co do lepszej jakości?

wszystko inne co może mnie zaciekawić w tym temacie prosiłbym o wypowiadanie się. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3774
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Komputer i konsola obowiązkowo na kablu jak nie chcesz mieć lagów między grą, a tym co widzisz na ekranie kompa ;p Same przesyłanie było spoko, ale na Wi-Fi mi zaczęło szarpać. Ogólnie z ciekawości raz sprawdziłam, tak to się tym nie interesowałam, bo nie jest mi to do szczęścia potrzebne :p

Wczytywanie...

Poleć forum