Xbox One X Udostępnienie konta

voody

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich
Chciałem się zapytać ilu osobą mogę udostępnić swoje konto.
Już mówię o co chodzi, mam Xboxa One, od znajomej syn też ugadaliśmy się tak że ja kupię abonament Xbox Live na rok i się złożymy na niego, udostępniłem mu swoje konto żeby on mogł grać przez neta (Fortnite), ale na swoim koncie. I teraz czy mogę jeszcze jednej osobie udostępnić dane do konta żeby mogła skorzystać z mojej biblioteki gier i dostępu do grania przez neta (XBL)? Czy jest jakiś limit ilu osobą mogę udostępnić konto?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Wszystko jest na stronie z supportem...

voody

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie widzę tam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie.
Chodzi mi o to są 3 konsole. 1 moja z XBL i chce udostępnić, moje konto dwóm innym konsolą 2 i 3 żeby mogły korzystać z opcji grania przez neta i mojej biblioteki, z czego mi się wydaję ze na konsoli 2 zrobiłem ze swojego konta "konsola domowa"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie ma czegoś takiego jak granie online na 3 konsole ... max na 2... ustawiasz domową na innej kasujesz konto a u siebie jestes zalogowany 3 osoba niestety odpada... Za duże cebulenie to by było...

voody

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma czegoś takiego jak granie online na 3 konsole ... max na 2... ustawiasz domową na innej kasujesz konto a u siebie jestes zalogowany 3 osoba niestety odpada... Za duże cebulenie to by było...
ok dziękuje za odpowiedz ;)

Do góry Bottom