Ufc 2010 vs ea mma

majorca

Użytkownik
Użytkownik
chyba żartujecie, że mma lepsze? mma zrobione dla mas z rozgłosem, sterowanie po prostu przeproste, a i grafika wcale nie lepsza niż w ufc, błagam was troche trzeźwości w tym co mówicie!
jedyne co jest dobrze zrobione to walki na zasadach różnych federacji i możliwość zestawienia ze sobą wielkich nazwisk, to tyle.
chociaż nie dziwie się, że oceniacie lepiej, bo gry proste są zawsze bardziej lubiane, czyż nie?
pozdrawiam!
 

marek3555

Świeżak
Świeżak
Duzo prawdy jest w tym co mowisz, ta gra jest mega płytka. Grając w nia czuje sie jak grajac w karty w wojnę:/ Stójka to tragedia, a parter hmm w sumie dzwignie fajnie sie robi, tylko za latwo je wykonac. Poczatek walki i juz mozna odklepac przeciwnika. Pozatym EA zrobiło maniane jezeli chodzi o statystyki, zawodnicy mistrzowi brazylijskiego ju jitsu maja gorsze submission od przecietnych fighterow. Alister Overeem jest wedlug gry Anglikiem;/ Taki Melvin Manhoef zawodnik wywodzacy sie z K-1 ma prawie takie same stand up skill co Aoki, który walce tylko dązy do poddania i ogolnie stojke ma tragiczna. Ken Shamrock cienki bolek chyba jest najlepszy w grze:/ itd itd Ja jestem wielkim fanem mma juz od okokoło 8 lat i niestety dla mnei sa to razace niedociagniecia.
 

ForzaInter1g

Użytkownik
Użytkownik
EA Sports MMA jest oczywiscie duzo lepsza gra na co sklada sie duzo czynnikow.
Najwazniejsza rzecza jest chyba to ze duzo lepiej odzwierciedla prawdziwe walki MMA(wiekszy realizm szczegolnie w parterze to jakies 100 razy jest lepiej,clinch,w stojce jak kto woli mi bardziej sie w MMA podoba),bo UFC to bardziej taka bojka barowa powinno sie nazywac.Lepsza animacje sa w MMA.Fajna sprawa jest wybor roznych organizacji,ciosow dozwolnych w nich,typow ringu itp.Fajny tryb kariery jest w MMA ale nie idealny bo ile mozna bronic tego pasa Strikeforce:D.Swietnie wyglada sprawa dzwigni,duszenia itp co w UFC jest tragedia i w ogole nie przypomina tego co sie dzieje w prawdziwym MMA, to chyba najwiekszy plus EA MMA.Bardzo dobry system obrazen,zawodnicy brudza sie krwia,a w UFC jeden cios juz krew i zawsze w tym samym miejscu:D walniesz podbrodkowy a on krew na twarzy:D, w MMA jakos to realistyczniej wyglada mozna nos rozwalic rozciac luk brwiowy itp.System sterowania ktory mi po krotkim treningu przypasowal,mozna nim fajnie taktycznie rozegrac walki a nie jak w UFC na podstawie mashowania przycisków.Fajny tryb treningow.Oczywiscie duuuuuzo lepsza grafika na co sie sklada idealnie odwzorowane twarze zawodnikow,cialo,krew ogolnie wszystko.Soccer kicki:D,kolana na glowe:D.Fajny komentarz,dobre efekty dzwiekowe.Fiodor Władimirowicz Jemieljanienko:D:D.Lepsza dynamika w MMA.

Minusy:
Poruszanie sie po ringu,ktore wyglada jak slizganie;/
Mniej zawodnikow niz w UFC,gdyby byl jeszcze Lesnar,Mir i PUDZIAN:D to by bylo idealnie chociaz Velasquezem i Nogueira bym nie pogardzil,ale wiadomo kazda gra ma tam jakies swoje gwiazdy
I dla Mnie taka sprawa ze gdy koncze kogos w parterze i juz wiadomo ze wygralem sedzia powinien jakos walke przerywac rzucac sie na zawodnika:D(cos jak Pudzian vs Najman:D),a tu rece jakos opadaja,gra sie zatrzymuje i sie filmik pojawia,bez sens troche psuje realizm ktory gra posiada.

Ogolnie gra w wiekszosci aspektow jest lepsza ale taka ocena to chyba formalnosc bo wiekszosc serwisow potwierdza ta opinie np:
Ign.com MMA 8,0, UFC 7,8 /10
Gaming Age MMA +B,UFC -B /A
Games Welt 87 MMA, 86 UFC /100
SpazioGames 8,6 MMA, 8,0 UFC /10
EuroGamer 8,3 MMA,8,0 UFC /10

Zakoncze to jak koles na igni-e UFC jest obecnie tylko pretendentem do tytulu mistrzowskiego,ktory obecnie posiada gra EA Sports.

Ode Mnie MMA dostaje 9/10 ale glownie dlatego ze ma tylko jednego rywala na rynku jakim jest gorsze UFC zobaczymy jeszcze co pokaze Supremacy MMA.
 

sblade

Użytkownik
Użytkownik
Każdy ma inny gust i nie gardzę osobami co wolą UFC.
 

sblade

Użytkownik
Użytkownik
Alister urodził się w Anglii jak tobie to nie pasuje to sprawdź w google.
 

Le Nino

Banned
Dwie zupełnie inne gry.Niby ta sama tematyka,ale UFC jest grą bardziej wymagającą,trochę podjeżdża pod symulator,natomiast MMA jest typową arcadówką,pograć bez stresu.
Mi bardziej do gustu przypadła MMA,mimo,że przed premierą jej grałem w UFC.
 

raphell

Użytkownik
Użytkownik
grałem ostatnio i w ufc i w mma, ciosy na analogach nie sprawiają problemu, może przez to że dużo grałem w fight nighta. Jak dla mnie MMA>UFC
 

RastaSoldat

Użytkownik
Użytkownik
mi by się mma podobało jakby dało się uchronić przed tko...
daje to b a i tak przegrywam/wygrywam...
 

radekkalipl

Świeżak
Świeżak
posiadam obie gry i uważam że ea mma jest lepsze szybsza bardziej rozbudowana a kto nie umie grać analogiem to nie zmieni ustawienia na guziki jak napisał kolega wyżej i sterowanie jest bardzo podobne.lepszy tryb kariery więcej lig i bardziej różnorodne obozy szkoleniowe . a jeżeli chodzi o UFC to wolałem UFC 2009 UNDISPUTED,chociaż tu plus dla licencji na lige ufc
 

widmo233

Użytkownik
Użytkownik
UFC 2010 bardziej realistyczne
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem ufc 2010,ktore wyszlo duzo wczesniej od ea mma przebija mma grywalnoscia,mma ma wiecej szczegolow i jest bardziej rozbudowana gra,ale nadal przy tym co wazne czyli podczas rozgrywki wyglada srednio,chodzi mi o sterowanie,o wyglad i oczywiscie grywalnosc...bylem zajarany tym mma,bo myslalem ze nowe przewaznie bywa lepsze,ale nie w tym przypadku...ufc 2010 do wypuszczenia ufc 2011 nic nie przebije i to jest fakt...a jak ktos tego nie widzi tzn tylko tyle,ze nie jest obiektywny i nie poswiecil tyle samo czasu na odkrywanie rozgrywki w obu grach...pozdro
 
według mnie są równe i nic więcej nie powiem
 

Frytas360

Użytkownik
Użytkownik
mam oba :) i jak dla mnie UFC win :) a ea mma idzie na allegro
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
UFC Miażdży!!!
 

PaNxRybA

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to UFC jest zwycięzcą.
EA MMA to taka nieudana podróbka UFC.
 

Jankess

Użytkownik
Użytkownik
MMA dla mnie kosa po prostu. Polecam :)
 

matheo

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem UFC 2010
 

Outsider

Użytkownik
Użytkownik
W EA MMA +:
+zasady Pride FC
+Zawodnicy
+Dynamika
+Stójka
Minusy:
-Parter to porażka, wciskanie B i A aby zrobić przejście...
-ilość pozyjcji w parterze. mozemy próbować przejsć do full mount i tyle...
-Przepakowani zawodnicy. Np. Bobby Lashley, Allstair Oveerem.
-Brak interwencji sędziego
-Dźwignie zasysają
-Klincz

UFC plusy:
+Stójka
-Parter (bardzo dużo pozycji)
+Klincz
+Zawodnicy
minusy:
-mało dynamiczna

IMO lepsze jest UFC 2010
 

elkoza

Banned
Użytkownik
W UFC nie podoba mi się stójka ponieważ ma strasznie ograniczoną liczbę ciosów np. uderzeń jedną ręką w głowe jest dwa lub trzy. Zmienia się jedynie animacja ciosów w zależności w jakiej odległości stoimy. Natomiast w MMA analog pozwala na znacznie większą możliwość w kombinacji w stójce. Uderzeń jest ponad dwa razy więcej. Mamy możliwość zmylenia przeciwnika,że wykonujemy cios. Są lepsze uniki podobne do fightnighta . Lepsze odskoki. Płynne przejścia z uniku na uderzenie - nie takie mechaniczne jak w ufc. Komba robi się o niebo lepiej tzn.szybciej i bardziej urozmaicone niż w ufc. Bloki nie zawsze blokują w przeciwieństwie do ufc. Mówicie ,że parter jest do **** bo jest uproszczony. Ja uważam ,że to plus ponieważ parter jest strasznie nudny i nie odwzorowuję prawdziwych umiejętności gracza tylko bardziej statystyki. Dlatego w mma jest zrobione optymalnie ,żeby zachować dobrą dynamikę walki, oraz żeby nie wyglądało to tak sztucznie i mechanicznie jak w ufc. Podsumowując walki w stójce w mma są bardziej realistyczne ,dynamiczne i wymagają lepszych umiejętności niż w ufc. Parter jako bardziej monotonna i noobwska część walki została uproszczona dzięki czemu wynik walki w parterze nie zależy od przypadku i statystyk, zachowując dobrą dynamikę.
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
ja osobiście jestem zwolennikiem ufc :) 09 i teraz 10 po prostu lubie w to grac i gra mi sie przyjemniej niz w ea mma :) zaluje tlyko ze w ufc nie ma fedora ;d fajnie by bylo jak by w ufc jakis bonusik czy cos bylo ze najlepsi z innych federacji ale coz :p
 

Do góry Bottom