UFC 4. Zwiastun kariery przedstawia nowości

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plNa kanale EA Sports UFC udostępniono zwiastun trybu kariery, który przedstawia nowości czekające na potencjalnych odbiorców
EA Sports UFC 4 zostało zaprezentowane światu 12 lipca, kiedy to ujawniono pierwszy oficjalny trailer. Kilka dni później otrzymaliśmy pierwszy gameplay pokazujący, co szykuje EA Canada w oktagonie, do którego trafić będą mogli posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One już 14 sierpnia.
Do premiery pozostało więc równe dwa tygodnie. Amerykańska firma udostępniła na oficjalnym kanale EA Sports UFC kolejny materiał promocyjny - tym razem możemy rzucić okiem na tryb kariery, który ma różnić się od tego z trzeciej odsłony marki.
Przede wszystkim większy nacisk postawiono na fabułę i społeczność, która nie odgrywała zbyt dużej roli w poprzedniczce. Nasi fani ograniczali się jedynie do wpisów na Twitterze, powtarzalnych do bólu, a sama historia oferowała jedynie parę filmików przerywnikowych podgrzewających atmosferę przed walką w oktagonie.
Zmiany zaszły również w kontuzjach, które możemy odnosić podczas starć z przeciwnikami. Od teraz nie będą one się automatycznie usuwały wraz z kolejną walką - gracz będzie musiał zadbać, aby jego zawodnik wrócił do oktagonu pełni sił. Jeśli tego nie zrobi, będzie osłabiony, co z góry może skazywać go na porażkę.
Warto na koniec dodać, iż ów tytuł trafi w późniejszym czasie na next-genowe konsole - PlayStation 5 i Xbox Series X.
 

Do góry Bottom