UHD 4K

Esagie

Świeżak
Świeżak
Witam,

mam problem z trybem UHD4K, a mianowicie, gdy przełączę wyświetlanie obrazu w ten tryb, to gra wygląda brzydko, jest rozmyta i maksymalnie wygładzona w taki dziwny sposób. Jeżeli wybiorę
1080p, to wszystko jest ok.

Czy może mi ktoś powiedzieć, co jest na rzeczy? Telewizor nówka sztuka, Samsung niby z 4k, konsola zresztą też tak twierdzi.

Problem najbardziej widać w Mafii III.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mafia III to ogólnie najbrzydsza gra do testowania. Nie masz innej? Z tego co wiem to w szajsungach trzeba konsolę podłączyć pod odpowiednie hdmi żeby było te 4K, nie wiem czy to przypadkiem nie jedynka. Poczytaj w książce z telewizora, na pewno będzie oznaczenie.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak, szajsungi mają tylko jedno wejście UHD, przeważnie oznaczone jako pierwsze, a do tego trzeba je jeszcze aktywować w opcjach bo domyślnie jest wyłączone. A najlepiej to sprawdź w opcjach XO czy twój TV spełnia wymagania 4K
 
D

Deleted member 144446

Guest
Ile w życiu telewizorów Samsunga testowałeś/używałeś? W moim JS9000l na każdym z czterech wejść można ustawić rozdzielczość UHD
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam w domu 2 szajsungi, kuzyn ma kolejnego, w sklepie przy zakupie pytałem sprzedawców i każdy szajsung jakie mieli w sprzedaży w cenie 4000-6000 tys. miał tylko jedne wejście UHD więc??
 
D

Deleted member 144446

Guest
Za swojego dałem 9 tys. dwa lata temu, był to model z najwyżej linii na chyba 2016 rok, nie żaden pośredni, budżetowy, więc może dlatego.
 

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A LG za 2400 ma wszystkie wyjścia w HDMI 4k i HDR... Śmiech na sali jak zwykle u samsunga.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Mam w domu 2 szajsungi, kuzyn ma kolejnego, w sklepie przy zakupie pytałem sprzedawców i każdy szajsung jakie mieli w sprzedaży w cenie 4000-6000 tys. miał tylko jedne wejście UHD więc??
Bo masz budżetowe badziewie,a nie serie 9 :)
 

m4tekt

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie na każdym HDMI jest UHD tylko trzeba je włączyć w ustawieniach :)
 

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie na kazdym jest 4k a włączyć trzeba hdr.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom