Układ pada jak w PS4 na Xbox One?

marcin199404

Świeżak
Świeżak
Witam, tak jak w tytule czy są jakieś pady z układem zbliżonym do DS4 na Xbox One?
Kupiłem konsole ale nie mogę sie przyzwyczaić do tego układu, teraz nie chcą mi przyjąć zwrotu i pojawił sie dość spory problem. Chyba że chce może ktoś ją ode mnie odkupić? Mam zaledwie kilka dni zapłaciłem 1299 teraz kosztuje 1399 to tak za 1200 moge sprzedać, wystawimy wtedy na allegro żeby wszystko było bezpiecznie dla obu stron:)
 

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupowałes konsole bez sprawdzenia jak sie z niej korzysta. Przecież wsystkie rtv itd maja wystawione ps4 i xbox one.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

marcin199404

Świeżak
Świeżak
Kupowałes konsole bez sprawdzenia jak sie z niej korzysta. Przecież wsystkie rtv itd maja wystawione ps4 i xbox one.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
niestety nie było dostępnej gry na której mi zależało a w inne nie wyobrażam sb gry na padzie / konsoli wiec sprawdzanie nie miało sensu
 

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziwna sprawa - kupować konsolę dla jednej gry. Ale nie mój koń nie mój wóz.
 
Ostatnia edycja:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zara zara przecie to na padzie od sony nie da się grać, od x1 jest duuużo lepszy.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co to za konsola slimka 1 tb ?
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przecież układ pada z PS jest beznadziejny - jeden z argumentów za xboxem to właśnie pad :D :p
 

marcin199404

Świeżak
Świeżak
Co to za konsola slimka 1 tb ?
Tu masz cały opis:
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-one-s-500-gb-forza-horizon-3-dodatek-forza-horizon-3-hot-wheels-fifa-18-xbox-live-gold-6-miesiecy

To jest dokładnie ten zestaw. Oczywiście kody nie wykorzystane i fifa nie rozpakowana z foli.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tu masz cały opis:
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry...-hot-wheels-fifa-18-xbox-live-gold-6-miesiecy

To jest dokładnie ten zestaw. Oczywiście kody nie wykorzystane i fifa nie rozpakowana z foli.
marcin chcesz za konsolę 1200zł. Może ją sprzedasz, ale będzie ciężko, bo ma tylko 500Gb. Można kupić taniej, ale z innymi grami. Sam sprawdź

 

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Myślałem że już się nie wypowiem w tym temacie ale jednak muszę.
Wszyscy narzekają na ceny gier konsolowych a tu "ziomek" kupuje grę (wnioskuję że konsola to tylko odtwarzacz tej gry) za 1300 zeta i nawet w nią nie zagra bo mu pad nie odpowiada.
Większość ciuła grosze, szuka okazji a tu tzw. lekką ręką bęc i poszło z konta troszkę grosza.
Jak dla mnie sprawa jest totalnie oderwana od rzeczywistości i śmierdzi na kilometr oszustwem zwłaszcza że tylko pad nie odpowiada, a jak to wyżej pisali inni można pada sprawdzić w każdym większym sklepie (oferta jest ze sklepu dla nie do końca normalnych a tam na 100% jest możliwość sprawdzenia).
Tłumaczenie że nie ma sensu sprawdzać pada na "innych grach" niż ta w którą chce się zagrać (wnioskuję że fifa lub forza ponieważ to ten zestaw) jest dla mnie niezrozumiałe.
Ale tak jak pisałem wyżej (dzięki za polubienia) nie moja "koń"sola nie moja sprawa.
Nie chcę być źle zrozumiany i oskarżony o szkalowanie kolegi z forum ale..... zalecam ostrożność.
No chyba że ja jestem normalny inaczej i wszędzie węszę spisek.
Pozdrawiam.
 

marcin199404

Świeżak
Świeżak
Myślałem że już się nie wypowiem w tym temacie ale jednak muszę.
Wszyscy narzekają na ceny gier konsolowych a tu "ziomek" kupuje grę (wnioskuję że konsola to tylko odtwarzacz tej gry) za 1300 zeta i nawet w nią nie zagra bo mu pad nie odpowiada.
Większość ciuła grosze, szuka okazji a tu tzw. lekką ręką bęc i poszło z konta troszkę grosza.
Jak dla mnie sprawa jest totalnie oderwana od rzeczywistości i śmierdzi na kilometr oszustwem zwłaszcza że tylko pad nie odpowiada, a jak to wyżej pisali inni można pada sprawdzić w każdym większym sklepie (oferta jest ze sklepu dla nie do końca normalnych a tam na 100% jest możliwość sprawdzenia).
Tłumaczenie że nie ma sensu sprawdzać pada na "innych grach" niż ta w którą chce się zagrać (wnioskuję że fifa lub forza ponieważ to ten zestaw) jest dla mnie niezrozumiałe.
Ale tak jak pisałem wyżej (dzięki za polubienia) nie moja "koń"sola nie moja sprawa.
Nie chcę być źle zrozumiany i oskarżony o szkalowanie kolegi z forum ale..... zalecam ostrożność.
No chyba że ja jestem normalny inaczej i wszędzie węszę spisek.
Pozdrawiam.

Powiedz mi kolego jaki spisek widzisz tu bo nie bardzo rozumiem?
Grałem wcześniej na PC z padem o podobnym układzie do PS4 to wszystko. Konsolę kupiłem kilka dni temu na co mam paragon z media marktu wiec nwm w czym tu ma być niby spisek :D
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To ja napiszę w skrócie. Nikt ci tyle za twoją konsolę nie da bo są tańsze i prosto ze sklepu

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiedz mi kolego jaki spisek widzisz tu bo nie bardzo rozumiem?
Grałem wcześniej na PC z padem o podobnym układzie do PS4 to wszystko. Konsolę kupiłem kilka dni temu na co mam paragon z media marktu wiec nwm w czym tu ma być niby spisek :D
Hmm
Dla mnie dziwne jest wydanie kupy hajsu bez zastanowienia - ale w sumie to nie moja sprawa.
Myślę że dla wielu forumowiczów Twoje zachowanie (nieprzemyślany zakup konsoli dla jednej gry bez uprzedniego sprawdzenia pada na dowolnej grze - bo przecież układ klawiszy pada i jego ergonomia nie zależy od tego w co się gra) również wydaje się dziwne.
Jest na forum wątek o oszustwach i po prostu jak się poczyta jak ludzie potrafią "się sprzedać" za kilka złotych to robi się zwyczajnie podejrzliwy.
Ale co tam - napisałem że Cię nie oskarżam o próbę wyłudzenia i oszustwa tylko że to podejrzane więc myślę że się nie obrażasz.
Skoro masz na wszystko papiery to dobrze bo przyszłego kupującego uspokoisz, ale tak jak pisał kolega wyżej nie będzie to proste przy tej cenie.
Życzę powodzenia w sprzedaży i może trochę więcej rozsądku w przyszłych zakupach (no chyba że lubisz sprzedawać taniej niż kupisz ;) )
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sam ogarnąłem slimke wersje storm grey z 3 grami na gwarancjii za 600zl okazja i mi się udało ale jednak ciężko będzie ci sprzedać za 1300 może za 1000 się uda z racji tej ze Xbox one x tuż tuż
 

Do góry Bottom