Ulepszenia 'na start'

lukasoon

Użytkownik
Użytkownik
W ciągu najbliższego tygodnia zamierzam kupić konsolę Xbox z dyskiem 250 GB. Jakie akcesoria powinienem do niej kupić już na sam początek? Słyszałem coś o akumulatorkach do pada, czytałem też o takim padzie, oraz nakładce na niego która poprawiała precyzję pada (tylko zapomniałem jej nazwy). Krótko mówiąc, co należy kupić na sam początek by ograniczyć sobie frustrację związaną z różnymi niewygodami?
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
drugiego pada, akumulatorki i gry ...na początek wystarczy ;)

Edit: oczywiście tv HD/FHD z małym input lagiem oraz sprzęt audio 5.1....
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
akumulatorki najlepsze eneloop-a ! Dużo tematów na tym forum już jest o nich ,i każdy je poleca w tym ja:wink:

Pad do slim xbox pięknie się także spisuję.Dokup sobie np. jeszcze jednego ale oryginała pad-a ,parę gier i ciesz się konsolą.
 

lukasoon

Użytkownik
Użytkownik
Drugiego oryginalnego pada dokupowac? A ja wlasnie chcialem dokupic nieco zmodyfikowanego wzgledem oryginalu, martwiac sie jedynie o jego awaryjnosc. Gry to oczywiscie podstawa :) A co z jakimis gadzetami-ulepszeniami do gamepadow czy samych konsol? Jakie sa warte polecenia?
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co do awaryjności pad-a od slim xbox-a raczej się nie doczekasz .Tyle razy spadł mi na ziemie i nic mu się nie stało, dalej śmiga i jest OK :smug:

Według mnie dobrze się go trzyma w rękach , operuje nim i gra w gry itd...

Do pada możesz dokupić /sam o nim myślę i go zakupie/ CHATPAD XBOX 360 klawiatura CZATPAD NOWY Gdynia (2969799458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

lukasoon

Użytkownik
Użytkownik
Żeby temat nie wyglądał na wołanie o pomoc, dorzucę kilka gadżetów od siebie, wartych polecenia.
Play and Charge Kit (osobiście planuje kupić taki zestaw ale nie wiem czy będzie się w nim znajdował Rechargeable Battery Pack, szkoda byłoby kupować ładowarkę, ale już bez baterii ;)
Jest też jedna rzecz którą przed zakupem chciałb z kimś skonsultować. The Avenger Co o nim sądzicie?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Ulepszenia 'na start'

Nie, bierz play&charge! Najlelsze bedzie kupno akumulatorków AA + ładowarka :)
Co do tej nakładki to nie mam pojęcia...

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do tej nakładki na pada tez nie mam pojęcia czy będzie wszystko dobrze ,sam wymyślasz jakieś dodatki co nikt prawie nie używa, potem mogą być jakieś problemy faktycznie :courage:

Też ci radzę kupić akumulatorki+ ładowarkę.Sam posiadam jak i moi znajomi i nie narzekamy .
 

Do góry Bottom