Ultimate Fighting Champioship 2009

baton_dk

Użytkownik
Użytkownik
jest szansa że wrzuci ktoś tą gra na serwer mediafire do działu download?
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
Kop z pół obrotu jest prosty. Podbiegasz do przeciwnika i z dobrej odleglosci wciskasz A lub B. Wszystkie tricki sa w ustawieniach napisane, a cios co nokautuje to moze byc kazdy odpowiednio uderzony.
tu sie zgodzę nawet najprostszym uderzeniem możesz powaliś przeciwnika na łopatki
 

artiSs

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej z bliska uderzać łokciami kilka łokci i przeciwnik ogłuszony leży na macie wystarczy dwa razy analog do niego i "X" po czym dobijamy go w parterze ;)

Uwielbiam tą grę, gdy bym miał Xbox live to by było cudownie *_* .
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
masz rację gierka wymiata już sobie gram karierkę jestem na razie niepokonany ale to dopiero początek bo jestem w rankingu 15
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
Siemka mam pytanko gram w tą grę już od dłuższego czasu ale nie mogę wyczaić jak skoczyć na przeciwnika gdy on leży ogłuszony i wykończyć go tym jednym szczałem a nie podchodzić do niego i bić go cały czas.
Proszę o odp...
 

gwynbleidd84

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ci chodzi o to, ale spróbuj zrobić stepa (2 razy lewym analogiem do przodu) i poźniej X albo Y.
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
Oto chodziło dzięki
 

susza

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda nieźle chyba się skusze :D
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
A i jeszcze jedno pytanie czy da się zrobić jakimś zawodnikiem takie kopnięcie jak Chuck Norris(z pół obrotu) jak tak to jak je wykonać.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Biegniesz i naciskasz kop(czyli dociskasz lewy analog i dajesz kop :D)
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
A mógłby ktoś powiedzieć jak sie robi ciosy ktorych nie ma w tutorialu typu: backfist, flying knee, czy ten Chuck Noris;]?? I czy duszenia i dźwignie można jakoś wybierać czy po wcisnięciu analogu samo sie wybiera bez naszej ingerencji na co chcemy założyć?? Nie wiem ale wydaje mi sie ze nie kazdy zawodnik może je zrobic, chyba to zależy od sztuk walki jakie wybrałem. Np Flying knee zrobie tylko zawodnikiem muay thai??
 

swistakf16

Banned
Użytkownik
Panowie i panie mam prosbe bo brakuje mi 1 parta xxx-ufc.r71 moze ktos by jeszcze mial to by wrzucil
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
flying knee- bierzesz chłopa z muay thai wciskasz lewy analog i dajesz do przodu czyli bieg potem z odległości około 1,5metra(trzeba to po prostu samemu wyczuć) wciskasz A lub B jak wolisz i jak kolo nie zrobi gardy otrzymuje kolano prosto w szczękę:)
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
Ej a czy po zdobyci pasa w danej kategorii wagowej da sie przejsc do wyższej tak jak w FNR4?? Czy trzeba dobić nowego zawodnika i zaczynac od 0??
 

Marazis

Świeżak
Świeżak
jak dla mnie gierka taka sredniawa ponad troche.. walki sa fajne ale za duzo obsciskiwania na glebie i masshowania guzikow
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
Mam pare pytan dotyczących gry:

1. Dlaczego w trybie kariery jest tylko jedna beznadziejna melodia i czy da sie ustawić żeby leciały te co są po za karierą??

2. Jakim cudem można zdobyc wszystie trofea?? (nie starcza mi czasu sa submission of the night bo nigdy mi nie wychodzi)

3. Dlaczego submission nigdy nie wychodzi?? Miałęm w statach 100pkt na submission siłę na 95pkt ground grapling technik BJJ 80 pkt i nic zawsze uciekają:/ A robię to tak: zajmuję w parterze odpowiednią pozycję, wciskam prawy analog i kręce nim zgodnie z ruchem wskazówek zegara tak szubko jak sie da,zaczyna coś go tam szarpać ale zawsze uciekają:/

4. I ostatnie pytanie czy da sie zawodnikiem którym skonczyłem kariere przejsc do innej kategorii wagowej?? I jak sie da to czy zachowuje staty a przynajmniej trofea??
 

swistak09

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
flying knee
technika muay thai
LS (w strone przeciwnika) + LB + B
 

Do góry Bottom