Ultimate Fighting Champioship 2009

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
na pytanie czy gra zawiodła czy też nie odpowiedź jest jedna!! wystarczy że zobaczycie pierwszy filmik, żekomo gameplay! i wam się wyjaśni jaki wyszedł produkt końcowy

YouTube - UFC 2009 (PS3 Gameplay)
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
jak sie ucieka z tego jeba*ego parteru bo mnie dusi itp.?
 

starmag

Użytkownik
Użytkownik
na pytanie czy gra zawiodła czy też nie odpowiedź jest jedna!! wystarczy że zobaczycie pierwszy filmik, żekomo gameplay! i wam się wyjaśni jaki wyszedł produkt końcowy

YouTube - UFC 2009 (PS3 Gameplay)

To jest jakiś filmik komercyjny ,żeby podpuścić oczekujących graczy. Takie gry dopiero może będą wychodzić na next gena. Zresztą odrazu widać ,że to filmik a nie gameplay. UFC 2009 ma pewne niedociągnięcia ale można powiedzieć ,że to gra dobra i powiedziałbym najlepsza jak narazie na dwuch graczy na jednej konsoli.
 

MvD

Użytkownik
Użytkownik
Wie ktoś do czego są te pkt cred?
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki nim pozyskuje się nowych sponsorów ale czy tylko to - nie jestem w stanie powiedziec.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jak się wykręca konczyny, ze leci suspension, bo na tutku robie to bez problemu a w walce jakoś ani razu mi nie wyszło ?
 

piotran20

Użytkownik
Użytkownik
A jak się wykręca konczyny, ze leci suspension, bo na tutku robie to bez problemu a w walce jakoś ani razu mi nie wyszło ?
Prawą gałkę analoga wciśnij.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Prawą gałkę analoga wciśnij.
Sry, ale czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodzi o to, że za każdym razem przeciwnik sie wybrania wiec szukam sposobu na efektywne rozkladanie na lopatki :)
 

Robciq

Użytkownik
Użytkownik
Po 1. musisz mieć gościa z dobrą offensywą dźwigni. po 2. musisz być w dogodnej pozycji . po 3. musisz działać tak, żeby zmęczyć przeciwnika i kiedy jego stamina jest stosunkowo mała to zaczynasz . ( żeby pokazywało stamine włączasz w opcjach). nie gwarantuje to jednak 100% sukcesu :p .
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
jak sie ucieka z parteru
 

MvD

Użytkownik
Użytkownik
Prawym analogiem.
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
ale jak? ja macham ta galka a i tak nie uciekam i on mi lamie reke
 

dollar

Świeżak
Świeżak
koledzy pomuzcie jak sie wyrwać z dźwigni albo duszenia??
 

Daniok1922

Użytkownik
Użytkownik
@dollar wyrywasz się tak samo jak zakładasz czyli prawy analog (RS) do okola kręcisz lub a,x,y,b po kolei wduszasz dopóki się nie wyrwiesz ;)

a moje pytanie to jak zrobić i co to w ogóle jest ,,rear neked cheak " czy tak jakoś brakuje mi tego do zrobienia 3 ostatnich walk w classic
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
wiecie kiedy full wersja bedzie ?
na Gry-Online Pisze 2009 to wszystko. a na Xbox Live Demo widze.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
już jest od 2 dni.
 

rybik1986

Użytkownik
Użytkownik
witam mam pytanie w jakim czasnie najszybciej udalo wam sie zrobnic KO bo mi sie udalo w 17 sekund i chcialbym wiedziec czy mozna szybciej i od czego to zalazy czy mozna powalik przeciwnika pierwszym i jednym ciosem by juz zakonczyc walke??
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
można 1 ciosem, zależy to od szczęścia a także od tego czy zrobisz unik i będzie to kontra.
 

qual1ty000

Świeżak
Świeżak
@dollar wyrywasz się tak samo jak zakładasz czyli prawy analog (RS) do okola kręcisz lub a,x,y,b po kolei wduszasz dopóki się nie wyrwiesz ;)

a moje pytanie to jak zrobić i co to w ogóle jest ,,rear neked cheak " czy tak jakoś brakuje mi tego do zrobienia 3 ostatnich walk w classic

nie rear neked cheak, tylko REAR NAKED CHOKE zwane także mata leo. Duszenie te zrobisz majac plecy przeciwnika. Mozesz do tej pozycji dostac sie na 2 sposoby , jezeli masz go w dosiadzie on robi Major transition i masz jego plecy. Jezeli probuje cie powalic ty robisz grapple block i major tranistion , rowniez masz plecy wtedy wciskasz prawy analog i jest mata leo
 

martwycx65

Użytkownik
Użytkownik
A powiedzcie mi taka rzecz.
Miałem okolo 32 walk wygranych 10 przegranych i w pewnym momencie wygralem walke i koniec kariery ;/ ?
Dlaczego ??
I jak zdobyc achivment Pound-for-Pound Champion
Win the UFC Championship in each weight class in Career Mode. ?
 

Do góry Bottom