Umawiacie się z kobietami?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Jak w tytule. ja umawiam sie na randkach w necie, fajnie charaktery dziewczyn się różnią ale lipa jest z tym, że nie można z kilkoma na raz, a może ktoś z was mi powie , czemu jedna panna na randkach ma zakrytą twarz? Boję się zaprosić ja na randkę a może ktoś z was przeszedł to. A i powiedzcie mi gdzie można skorzystać z prostytutki?

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Umawiacie się z kobietami?

prostytutki stoja w nocy przy latarniach , musisz podjechac zatrabic zaakceptowac chyba LB ona wsiada i wybierasz "akcje" z nia za odpowiednio 20,50 i 70$ - to nic nie daje w przeciwienstwie do poprzednich wersji GTA - teraz tylko ogladasz...

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

A nie wiesz jak to jest z tymi randkami, jedną pannę pogoniłem, druga wyznała mi miłość więc też pogoniłem, w tym czasie umawiałem się z siostrą Packiego. Potem dostałęm maila z serwisu randkowego, o monogamii, że ja na randkach stosuję poligamię. No i teraz żadna już mi 2 dzień w grze ie odpisuje, potrzebuje jakiejś laski o ta siostra Packiego jest denna:/ Wiecie coś na temat tych randek?

krv

Użytkownik
Użytkownik

zaku666 napisał:
prostytutki stoja w nocy przy latarniach , musisz podjechac zatrabic zaakceptowac chyba LB ona wsiada i wybierasz "akcje" z nia za odpowiednio 20,50 i 70$ - to nic nie daje w przeciwienstwie do poprzednich wersji GTA - teraz tylko ogladasz...
Akurat trąbi się LS ;]

zaku666

Użytkownik
Użytkownik

krv napisał:
zaku666 napisał:
Akurat trąbi się LS ;]
chodzilo mi o to ze zatrabic a potem nie pamietam czy trzeba byc cos akceptowac LB,
dla mnie to zadna rozrywka wiec robilem ta akcje tylko raz..

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

ja jedyne wcześniej Gta jakie grałem to jedynka więc zwiedzam tą grę.

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik

hehehe fajny temat :) ja sie o kobietach z ulicy :D kapłem w polowie gry a gralem poprzednie czeci tylko jakos o tym zapomnialem 8) i dobrze ze przynajmniej jest jakas akcja ;)

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Ja już znalazłem prostytutki, są niedaleko klubu ze striptisem, w tej obskurnej dzielnicy gdzie jest mieszkanie które dostał Niko po spaleniu 1 chałupy. A i na marginesie, Znów mogę się umawiać z Kiki ( tą z netu ). Ciekawy jestem jak sie sytuacja rozwinie bo widzę, że fabuła zamieszą ku Kate siostrze Packiego. Ale ja i tak będę miał Kiki bo tamta to jakaś święta jest:/

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik

walsnie jak sie umowic z kobieta przez neta bo jak nadusze DATE to sie i tak nic nie dzieje??? no chyba ze musze poszukac jej!! HELP :-\

szyna55

Użytkownik
Użytkownik

SnoopX360 napisał:
walsnie jak sie umowic z kobieta przez neta bo jak nadusze DATE to sie i tak nic nie dzieje??? no chyba ze musze poszukac jej!! HELP :-\
Poczekaj jakis czas to na pewno ci napisze e-mail chociaz jedna mi do teraz nie odpisała (moze Niko jej sie nie podoba) :)

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik

...z nickiem Sweet Bellic ma sie nie podobac ;D ;D

grzech1991

Banned
Użytkownik

ciagle chcialem sie spotakc z taka 19 latka... w koncu dostalem jej numer telefonu ale jak dzwonie to zawsze poczta... czasem oddzwoni ale nie chce sie spotakac bo cos jej wypada - jak zrobic aby sie udalo? (dodam ze na poczatku mnie olala dopiero za ktoryms razem uzyskalem numer telefonu)

i jeszcze jedno pytanie zabic francisa czy brata francisa podobno lepiej brata bo jest usluga usuwania glin...

B

basa

Guest

Ja odnosze wrazenie ze w grze da sie umawiac tylko z trzema kobitkami : Kiki (potrafi pozniej zniwelowac nam 3 gwiazdki bedac poszukiwanym) , siostra packiego (ktorej nie da sie przeleciec chociazbys nie wiem ile razy sie z nia umawial) i ta pielegniarka jak jej bylo chyba Carmen (potrafi wyleczyc przez telefon w niektorych sytuacjach). Jezeli komus sie udalo umowic z inna niech napisze.

grzech1991

Banned
Użytkownik

da sie zdajsie z michell z tego co wiem

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Ja się z pielęgniarką umawiałem a teraz mam Kiki, która wciąż gada o swoich byłych:/ A Kate to mnie tak denerwuję i to jej, że jesteśmy przyjaciółmi:/ Spróbuję się umówić z tą pielęgniarką znów bo ją olałem, chyba można kilka naraz co?

B

basa

Guest

Tak mozna drugi raz i wiele razy wiecej pewnie , jak ja rzucisz naqet przyjdzie ci email ze serwis internetowy wyszukal dla ciebie idealna partnerke i bedzie to wlasni rzucona przez ciebie dziewczyna. najlepsze jest to a raczej takie niedopracowanie w grze ze jak spotkasz sie z nia drugi raz po tym jak ja rzuciles , gadki sa te same tak jakbyscie sie pierwszy raz spotkali.

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

basa napisał:
Tak mozna drugi raz i wiele razy wiecej pewnie , jak ja rzucisz naqet przyjdzie ci email ze serwis internetowy wyszukal dla ciebie idealna partnerke i bedzie to wlasni rzucona przez ciebie dziewczyna. najlepsze jest to a raczej takie niedopracowanie w grze ze jak spotkasz sie z nia drugi raz po tym jak ja rzuciles , gadki sa te same tak jakbyscie sie pierwszy raz spotkali.
No tak, zauważyłem, na tej pielęgniarce mi zależy, zwłaszcza przy Assasin'ach bo leczy, już kliknąłem "Date". A może już ktoś wie jak to jest z tą panną co ma zamazaną twarz? Podejrzewałem, że to Kate ale jakoś chyba mi nie odp. na"date" a może nie kliknąłem, nie pamiętam, więc znów spróbuję.

zaku666

Użytkownik
Użytkownik

a ma ktos sposob na umowienie sie z laska chociaz odmowila?^^ wiem ze to dziwne ale fajnie byloby sie umowic z ta laska MISS UNDERSTOOD jakas taka ;D - odmowila mi pierwszy raz.. :(

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Mnie odmawiała kilka razy, nawet jak nie miałem innej, widocznie nie można.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom