Unravel to gra o miłości. Twórcy prezentują kolejne fragmenty rozgrywki

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Wielką przygodę Yarnego poznamy już za miesiąc, więc Coldwood Interactive stara się przybliżyć tę produkcję wszystkim graczom. Zobaczcie najnowszy materiał, na którym deweloperzy opowiadają o przygotowaniu gry oraz przedstawiają kawałki rozgrywki.

Dyrektor studia Coldwood Interactive – Martin Sahlin – pomyślał „a co gdybyśmy zrobili grę o miłości?”, czyli pozycję, w której więzi między ludźmi byłyby prawdziwe i namacalne niczym włóczkowe nici. Właśnie z tej koncepcji powstało Unravel, ponieważ Sahlin zdecydował, że jest to gra, która powinna powstać.

Czerwona nić, z której jest stworzony główny bohater, jest symbolem miłości, tęsknoty oraz więzi. Włóczka przeplata wszystkie codzienne sprawy i łączy je ze sobą. Yarny to mały, odważny ludzik z ogromnym sercem. Heros obserwuje świat z wielką ciekawością, zachwytem i zamierza dokonać wielkich czynów.

Możemy mieć pewność, że Unravel będzie bardzo nietypową pozycją, która wyróżni się na tle innych logicznych platformówek. W tytule zabraknie walki, nie będziemy trudzić się podczas starć z wielkimi bossami, a naszym jedynym zadaniem będzie eksploracja oraz poznawanie głębokiej historii.

Kupujecie taki pomysł na grę?


 

MolKiller

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Są jakieś przesłanki, że będzie to z PL lektorem/dublingiem a może "głos" nie będzie wogóle potrzebny ?
 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poniżej €20 kupiłbym, ale więcej nie dam, bo nie wiem czy mi siądzie.
 

rafs24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poniżej €20 kupiłbym, ale więcej nie dam, bo nie wiem czy mi siądzie.
Obecnie kosztuje 79,19zł jak masz wykupiony abo ea access ;)
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapowiada się świetnie i wygląda rewelacyjnie. Dlatego wnioskuję, że będzie też krótka. Dlatego te 80zł to jednak trochę za drogo. Mimo to poczekam na premierę i ocenę jaką wystawią jej gracze.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Gra bardzo ładnie wygląda graficznie,ale nie nie wiem ile i co trzeba palić,albo ile mefedronu trzeba przerobić aby wkrecać się w grę gdzie biega się wełną....

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zapowiada się świetnie i wygląda rewelacyjnie. Dlatego wnioskuję, że będzie też krótka. Dlatego te 80zł to jednak trochę za drogo. Mimo to poczekam na premierę i ocenę jaką wystawią jej gracze.
Sądząc po rozmiarze 113MB zapewne tak będzie :D Ja tam planuję zrobić zrzutkę ze znajomymi z forum i grę się ogra ;)
 

rafs24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sądząc po rozmiarze 113MB zapewne tak będzie :D Ja tam planuję zrobić zrzutkę ze znajomymi z forum i grę się ogra ;)
Nie sądzę by gra tyle zajmowała co obecnie jest do pobrania :)
Co do długości gry to mogłaby być podobna do ori w tym temacie, choć nie spodziewam się by była aż tak długa, na ale za miesiąc się okaże :E
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie sądzę by gra tyle zajmowała co obecnie jest do pobrania :)
Co do długości gry to mogłaby być podobna do ori w tym temacie, choć nie spodziewam się by była aż tak długa, na ale za miesiąc się okaże :E
Jeżeli gra tyle waży będąc w sklepie i jest do kupienia to nic więcej się nie zmieni ;) Rozmiar zostaje ten sam.
 

rafs24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To nie wiem jak oni by to upchnęli co widać na zwiastunach w pamięci trochę przekraczającej 100MB, jakimiś arcymistrzami musieli by być :D
Ja jestem zdania, że gra dostanie "day one patch" w dniu premiery ważący kilka GB ;)
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
oczywiście, że 113MB jest nierealne :)
 

adam_k27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tegoż zwiastuna możnaby wywnioskować że gra opowiada o miłości osób tej samej płci.
 

Do góry Bottom