Unravel zaoferuje historię bez słów - mamy nowy materiał z gry!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Na początku przyszłego roku zadebiutuje wyjątkowy tytuł Elektroników. Studio postanowiło przygotować nowego bohatera – stworzonego z włóczki Yarny'ego – który będzie przemierzał świat i poznawał wiele wyjątkowych miejsc. Jesteście zainteresowani Unravel? Zapraszamy na nowy materiał z gry!

Dzisiaj mamy przyjemność spojrzeć na pierwszy dziennik deweloperów Unravel, na którym dyrektor artystyczny – Martin Sahlin – opowiada o źródłach inspiracji oraz przybliża filozofię tworzenia gry bez dialogów. W tej przygodzie cała historia zostanie przedstawiona przez odwiedzane miejsca oraz samą akcję. Oczywiście w grze pojawi się rozbudowana fabuła podzielona na dwa wątki – przeszłość i teraźniejszość.

Nie jest to oczywiście pierwsza pozycja, która korzysta z tego schematu, więc jestem pewien, że fani platformówek nie będą specjalnie narzekać. Twórcy zdradzili, że pierwsze projekty poziomów powstały w plenerze podczas biwaku… Ich rodzinne strony były dla nich bardzo ważne, ponieważ nie zamierzali wykreować kolejnej gry fantasy, a postawili na realizm i otaczających ich świat.

Na materiale możecie zobaczyć wiele pięknych scenerii, które naprawdę wyróżniają się z tłumu dzisiejszych gier… Mam wrażenie, że Electronic Arts już 9 lutego zaoferuje nam wyjątkową opowieść w niezwykłym świecie.

Czekacie?


 
  • Like
Reactions: bld

qba123

Użytkownik
Użytkownik
wygląda fantastycznie, jak będzie w ea access zagram na pewno
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale cebula z Ciebie Qba...:facepalm: Jak gra jest ciekawa to się ją kupuje, a nie czeka aż dają za darmo :p
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Popieram :D Osobiście oglądałem gameplay i czekam za tą grą, szykuje się bardzo udana platformówka.
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Ale cebula z Ciebie Qba...:facepalm: Jak gra jest ciekawa to się ją kupuje, a nie czeka aż dają za darmo :p
a to ea access jest darmowy? gdzie? :) po prostu mam tyle gier do ogrania a czasu tak mało, że nie będę kupować tej gry w dniu premiery;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
a to ea access jest darmowy? gdzie? :) po prostu mam tyle gier do ogrania a czasu tak mało, że nie będę kupować tej gry w dniu premiery;)
Nie bądź śmieszny, roczne EAA to koszt takiego Unravela ;) EAA się zwraca przy tylu grach, które obecnie tam są ;p
 

Martinelli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy wiadomo coś o wersji pudełkowej?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy wiadomo coś o wersji pudełkowej?
Pewnie bliżej premiery dopiero coś się pojawi czy tak owa będzie :) Musimy jeszcze zaczekać
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
2:16 Limbo jak nic :D
ale gierka śliczna, nie da się ukryć :)
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy wiadomo coś o wersji pudełkowej?
Na stacjonarki Preorder do pobrania na Origin jest dostępny jak na razie, w sumie cena dosyć niska. Na konsole pewnie wyjdzie pudełkowa wersja. W sumie czytałem też o wersjach kolekcjonerskich z maskotką tego kotka więc myślę że wyjdzie (W sumie jak to będzie w Polsce to kto to wie).
 
Ostatnia edycja:

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z niecierpliwoscią czekam na tę grę , liczę na wersje pudełkową z maskotką ;)


Delta Driver

 

Do góry Bottom