Update do 14719

Kunnorinno

Użytkownik
Użytkownik
Cześć mam dasha 13604 , a dead island wymaga update do 14719. Czy gdy zrobię update do 14719 to stracę LT 2.0 ?
 

Mizi

Użytkownik
Użytkownik
jak sie niemyle to aktualizacja dasha 14719 usunie przerobka ale niech wypowie sie ktos kto jest pewny juz aktualizacje powyzej jesli ma sie 14719 nie usuwaly
 

Kunnorinno

Użytkownik
Użytkownik
Kurrr, a jak bym większy wgrał to by usunęło ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kunnorinno - nic nie stracisz, śmiało możesz tego update wgrać. ; )
 

Kunnorinno

Użytkownik
Użytkownik
Tak ? To super dziękuję
 

prezesadi

Świeżak
Świeżak
Witam kolegów :) Piszę bo mam taką samą sytuację co kolega i mam pytanko. Mój dash to 13604 mam LT+ 2.0. Dotychczas wszystkie gry działają bez problemu po spatchowaniu do LT 2.0 przez XBC To dobrze że aktualka nie usunie przeróbki (chciałbym zagrać w Max Payne 3 i Olympic 2012 które wymagają tego dasha) Moje pytanie dotyczy gier co mają XDG3 czy nie ma z nimi problemów na nowym dashu? Czy trzeba je nagrywać tak jak dotychczas i patchować pod 2.0 ? Czy działają i można je zainstalować na Hdd ? Bo słyszałem o jakimś tricku z pendrivem i z mp3 i chciałbym wiedzieć o co biega (mam zamiar aktualizować z pendive'a) Prxepraszam za tak babalne pytania ale chcę mieć pewność... Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam P.S.Słyszałem o jeszcze nowszym dashu ale to ż chyba trzeba mieć 3.0 tak ?
 

Kunnorinno

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nic nie zmienia. Na HDD chyba mieć jakiegoś moda żeby instalować. Z pendriwe też instalowałem
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nic nie zmienia. Na HDD chyba mieć jakiegoś moda żeby instalować. Z pendriwe też instalowałem
Wrzucasz muzykę na pendrive --> Wkładasz pendrive do konsoli --> włączasz muzykę z pendrive (może być wyciszona) --> Instalujesz grę i grasz.

P.S 1 - Mając gry nagrane na nagrywarce Lite-On ihas x24 B nie musisz stosować tego tricku.
P.S 2 - Osobom którym się tylko "wydaje" niech się lepiej nie wypowiadają bo robią niepotrzebne zamieszanie na forum.
 

prezesadi

Świeżak
Świeżak
dzięki kolego jeszcze mam pytanko czy przy nowszym dashu (bodajże 15574) obowiązuje taka sama zasada i czy też nie usuwa LT 2.0 ? Bo zastanawiam się który wgrać... Z góry dzięki !
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
nic nie usuwa.
 

Do góry Bottom