Update na xbox 360 arcade

cyklon

Świeżak
Świeżak
Witam nie wiecie przypadkiem jak można updajtować xbox nie posiadając możliwości podłączenia go do sieci, i czy muszę do tego celu mieć dysk twardy czy wystarczy mi karta pamięci. Update potrzebny jest mi do tego by na konsoli oglądać filmy w divixach bo słyszałem że jest taka możliwość dajcie znać pozdr

EDIT//
Kolejna konsola będzie mogła pochwalić się współpracą z popularnym formatem dla filmów rozpowszechnianych poprzez sieć. Zbliżająca się aktualizacja oprogramowania konsoli Microsoftu, Xbox 360, przyniesie ze sobą kompatybilność zabawki z formatem DivX i Xvid. Rozszerzenie jej funkcjonalności może sprawić, że lepiej będzie się ona wpisywać w zestaw domowej elektroniki jako centrum multimedialne, zapewniające dostęp do bogatej biblioteki filmów.

Inne dodatki, które pojawią się 4 grudnia wraz z najświeższą aktualizacją oprogramowania konsoli to m.in. możliwość zmodyfikowania ustawień ochrony rodzicielskiej (coś dla graczy, którzy kupili Xbox 360 jako chłopcy, a teraz są mężczyznami ;)), nowy wizerunek wybranych sekcji interfejsu użytkownika czy też "Inside Xbox", gadżet z najnowszymi informacjami z serwisu Xbox.com (to podobne rozwiązanie do panelu informacyjnego zaprezentowanego niedawno posiadaczom konsoli PlayStation 3 wraz z aktualizacją 2.0 oprogramowania). Razem z aktualizacją pojawią się też rozwiązania już wcześniej zapowiadane, w tym Family Timer, czyli technologia umożliwiająca rodzicom ograniczać dziecku czasu zabawy z konsolą.

Podobnego uzupełnienia funkcji wideo i obsługi formatu DivX doczekać ma się także konkurent Xbox 360, wyposażona standardowo w czytnik płyt Blu-ray konsola Sony PlayStation 3.


Nie pisz postów pod sobą //spike200
 
P

Piri001

Guest
Odp: Update na xbox 360 arcade

Aby miec divx musisz miec podłączonego iksa do neta lub podłączyc dysk od xboxa do kompa . Po drugie poszukaj .
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Update na xbox 360 arcade

X do neta, albo HDDx360 podłączyć do pieca i wgrać. Ale najpewniejsza jest pierwsza opcja.

PS Nie ten dział
PS2 Jest tu takie coś jak opcja "modyfikuj", skorzystaj z niej czasem
 

cyklon

Świeżak
Świeżak
Odp: Update na xbox 360 arcade

no tak rozumiem ze podstawą jest hdd myślałem że jest jakaś opcja do xbox arcadow (bez hdd)
 

Do góry Bottom