Xbox 360 Update zbanowanej konsoli

janemba14

Świeżak
Świeżak
Witam,
Dostałem za darmo konsolę xbox 360, przerobiona, zbanowana. Nie wiem co dokładnie zostało przerobione, wiem, że próbując podłączyć się do czegokolwiek (w internecie) otrzymuję komunikat o banie. Kupiłem na allegro oryginalną grę, działa. Natomiast dostałem też inną grę, FIFA (chyba 17) która wymaga aktualizacji. Stąd moje pytania:
1. czy jest możliwość zaktualizowania gry na zbanowanej konsoli?
2. czy update konsoli usunie przeróbkę?
2a. jeżeli update usunie przeróbkę, to czy warto usuwać przeróbkę skoro konsola jest zbanowana?
3. w celu zaktualizowania konsoli, powinien ściągnąć najnowszy update ze strony xbox'a, wrzucić na pendriva i włożyć do konsoli w celu aktualizacji, ale i tak nie przejdzie aktualizacja - tak czytałem. To prawda?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zrób na niej RGH bo i tak nie pograsz po sieci już a granie z płyt mija się z celem.

janemba14

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedź. Próbowałem skorzystać z tej metody: Po włożeniu pendriva i skopiowaniu gry, w zakładce "moje gry" pojawia się wybrana pozycja, klikam uruchom, konsola myśli i otrzymuję komunikat, że mam przeinstalować grę, że nie da się uruchomić.
Osobiście nigdy nie miałem do czynienia z konsolami. Żeby ta metoda z linku powyżej zadziałała muszę zrobić coś jeszcze?

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Musisz mieć przerobiona konsole na rgh ;].

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za odpowiedź. Próbowałem skorzystać z tej metody: Po włożeniu pendriva i skopiowaniu gry, w zakładce "moje gry" pojawia się wybrana pozycja, klikam uruchom, konsola myśli i otrzymuję komunikat, że mam przeinstalować grę, że nie da się uruchomić.
Osobiście nigdy nie miałem do czynienia z konsolami. Żeby ta metoda z linku powyżej zadziałała muszę zrobić coś jeszcze?
Zanieść komuś kto się tym zajmuje, bo sam tego nie zrobisz. Zbanowanej konsoli też nie odbanujesz już.

janemba14

Świeżak
Świeżak
W takim razie czy jest sposób, by dowiedzieć się, co zostało przerobione na tej konsoli i jak zagrać jakąś grę? Skoro nie RGH to co to może być innego?

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A może jest RGH? Za coś tego bana musiała dostać.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Uruchom konsole przez przycisk napędu i będzie pewne czy to RGH czy nie, jak RGH to wywali niebieski ekran z napisem xell czy jakoś tak. Wrzucona gra w ten sposób nie powinna się w ogóle pojawić w menu na konsoli bez RGH.

BAN to mógł dostać za cokolwiek np. granie na źle wypalonej płycie po sieci zakładając ze jest LT.

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niby tak, ale nie po to się robi LT żeby grać na źle wypalonych płytach i dostać bana :D

janemba14

Świeżak
Świeżak
Uruchom konsole przez przycisk napędu i będzie pewne czy to RGH czy nie, jak RGH to wywali niebieski ekran z napisem xell czy jakoś tak. Wrzucona gra w ten sposób nie powinna się w ogóle pojawić w menu na konsoli bez RGH
Kliknąłem na przycisk napędu i pojawiło się na niebieskim tle napisy [załącznik]. Rozumiem, że jest to przeróbka RGH?

Attachments

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak masz RGH
to jest Xell

janemba14

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze jedno pytanie, jak jest z grami na RGH? Wiem, że oryginały działają, mam też dysk zew na którym są gry i uruchamia się plik default.xex. Natomiast jak ściągnę grę w formacie ISO, przerobię programem i mam pliki (m.in. default xex) to po wrzuceniu na pendriva lub dysk zewnętrzny, uruchamiam ten plik programem xexMenu i otrzymuję komunikat o błędzie, że mam ponownie pobrać grę. Próbowałem metodą iso2god, a potem programem horizon i również to samo.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakie to błąd, jest tam coś więcej napisane ? Może masz za stary dash a gra potrzebuje nowszą wersję.

Do góry Bottom