UPNP Enabled Router Not Found - Problem

spajki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć. Gdy kliknę: Test, wyskakuje komunikat: UPNP Enabled Router Not Found i nie łączy się dalej.
Mam Livebox'a od neostrady. Porty chyba dobrze poustawiane.

Z góry dziękuję za pomoc.

Attachments

spajki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem źle ustawione przekierowanie, obecnie mam tak, i TCP zmieniło się na PASS a UDP niestety dalej: Fail.
Ponadto dodałem xbox'owi statyczny adres ip i ustawiłem go jako DNZ.
Dalej nie wyszukuje mi TU.
FSD najnowszy. UPNP w routerze włączony od początku.
Ktoś jakieś pomysły?

EDIT: Zrobiłem reinstall Dashlaunch i FSD i zaskoczyło. Teraz tylko mam problem z pobraniem TU np w Black Ops II, nie wyświetla mi się nic w tej zakładce.

EDIT2: Zainstalowałem Aurore, pobrałem TU i gdy dołączam do serwera wyskakuje błąd:
"Error Unable to join game session" w Black ops 2.

Attachments

Ostatnia edycja:

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
EDIT2: Zainstalowałem Aurore, pobrałem TU i gdy dołączam do serwera wyskakuje błąd:
"Error Unable to join game session" w Black ops 2.
Pamiętam że kiedyś jak się nie miało avatarów wgrane, to black ops 2 wywalał błędy. Albo jak masz wersję gry MediaID : 05C7492A to są dwa update 18, jedno z nich musisz ściągnąć ze strony xboxunity.net i wgrać z pendrive.Możesz jeszcze spróbować na portach 9050 oraz 9051

Ostatnia edycja:

spajki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pamiętam że kiedyś jak się nie miało avatarów wgrane, to black ops 2 wywalał błędy. Albo jak masz wersję gry MediaID : 05C7492A to są dwa update 18, jedno z nich musisz ściągnąć ze strony xboxunity.net i wgrać z pendrive.Możesz jeszcze spróbować na portach 9050 oraz 9051
Wgrałem ręcznie i nie działa. Na grze COD: Modern Warfare 3 testowałem i też nie chciało działać. Porty też sprawdziłem i niestety nie działa dalej.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

bulbacz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sytem link jeszcze działa ? jak go odpalić na FSD? jqe360 nie działa a teraz jest to jakieś xboxunity

Do góry Bottom