• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Uruchamianie Black Ops - czarny ekran

kiler113

Świeżak
Świeżak
Witam

Sciagnalem wersje Call Of Duty Black Ops READNFO XBOX360-FW, mam flasha ixLT+1.1 chce odpalic gre i pokazuje sie czarny ekran i nic sie nie dzieje, trzeba resetowac konsole

Jakies porady?

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Ja juz nie wiem co z tym AP... Czytałem, że 3 gry mają AP (AC: Brotherhood, NFS Hot Pursuit i Fable III) Może ktoś to wyjaśnić? Raz a porządnie?....

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masaz dasha 625 to także COD BO , MW2 dostają Ap2.5 i te gry trzeba ponownie nagrać z Ap.2.5 i pewnie dlatego jak chcesz odpalić BO to masz czarny ekran. Zostało to dodane podczas ostaniej aktualizacji dasha z live'a, reszta gier które wymieniłeś też mają ap.2.5

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
już było
jak masz wgrany LT+ i do napędu włożysz źle nagraną i przygotowaną grę
to LT+ blokuje taką grę [czarny ekran] abyś nie został oflagowany i nie dostał bana
jak grę właściwie sprawdzisz abgxem360 v1.05 i nagrasz to wszystko będzie działało
więc musiasz od nowa wykonac tą operację sprawdzić i jak wszystko na zielono to nagrać

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
No ok, ale jeżeli owy obraz nie posiada tego patcha AP 2.5 to co mam zrobić, żeby gra działała? Nie wystarczy przepuścić tego tylko przez ABGX???

Do góry