Uruchamianie Black Ops - czarny ekran

kiler113

Świeżak
Świeżak
Witam

Sciagnalem wersje Call Of Duty Black Ops READNFO XBOX360-FW, mam flasha ixLT+1.1 chce odpalic gre i pokazuje sie czarny ekran i nic sie nie dzieje, trzeba resetowac konsole

Jakies porady?
 

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak trzeba wgrać patch Ap 2.5 - musisz go poszukać gdzieś na forum jest
http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html#post596346
 

kiler113

Świeżak
Świeżak
nie wiem czy dobrze na necie wyczytalem ale czy wystarczy ABGX 1.0.5?? bo czytam ze on ma w sobie juz AP 2.5... ??
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
pamiętaj tylko że LT+ na ma zabezpieczenie na 3 minutowe potem flaga.
 

bgszef

Banned
nie wiem czy dobrze na necie wyczytalem ale czy wystarczy ABGX 1.0.5?? bo czytam ze on ma w sobie juz AP 2.5... ??
Nie ma w sobie, ale sciaga z neta sam i dodaje do obrazu
 

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Ja juz nie wiem co z tym AP... Czytałem, że 3 gry mają AP (AC: Brotherhood, NFS Hot Pursuit i Fable III) Może ktoś to wyjaśnić? Raz a porządnie?....
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Po aktualizacji trzeba każdą gre przygotować na AP(chyba).
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masaz dasha 625 to także COD BO , MW2 dostają Ap2.5 i te gry trzeba ponownie nagrać z Ap.2.5 i pewnie dlatego jak chcesz odpalić BO to masz czarny ekran. Zostało to dodane podczas ostaniej aktualizacji dasha z live'a, reszta gier które wymieniłeś też mają ap.2.5
 

kiler113

Świeżak
Świeżak
pamiętaj tylko że LT+ na ma zabezpieczenie na 3 minutowe potem flaga.
jestem swiezy jak widac wiec nie wiem ocb...

A gra przeskanowana abgx 1.0.5 i dziala :)
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
już było
jak masz wgrany LT+ i do napędu włożysz źle nagraną i przygotowaną grę
to LT+ blokuje taką grę [czarny ekran] abyś nie został oflagowany i nie dostał bana
jak grę właściwie sprawdzisz abgxem360 v1.05 i nagrasz to wszystko będzie działało
więc musiasz od nowa wykonac tą operację sprawdzić i jak wszystko na zielono to nagrać
 

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
No ok, ale jeżeli owy obraz nie posiada tego patcha AP 2.5 to co mam zrobić, żeby gra działała? Nie wystarczy przepuścić tego tylko przez ABGX???
 

abonicjusz

Świeżak
Świeżak
ma ktoś morze linka z tym patchem AP 2.5 do COD BO bo szukam cały dzień i nie mogę trafic- z góry dzięki
 

Do góry Bottom